Jump to content

net

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

6 Neutralny

Audiostereo

4

Bocznica

2

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedź. Chyba zaryzykuję i kupię to ustrojstwo, bo nie chce bawić się w przepinanie kabli.
 2. Można wiedzieć gdzie te cacka wyrwałeś ?
 3. Odebrałem mojego NAD 3130 z serwisu Audio Klanu w Markach (autoryzowany przedstawiciel NAD). Wymiana tranzystorów mocy, kondensatorów i rezystorów w lewym kanale, wymiana wtyku sieciowego, regulacja prądów spoczynkowych, czyszczenie i regulacja potencjometru volume/balansu. Ładnie to wszystko gra, jednak testuję dopiero od 2 dni. Koszt mogę podać na priv.
 4. Chcę pod jeden wzmacniacz podłączyć 2 źródła sygnału (CD i odtwarzacz strumieniowy) oraz pod drugi wzmacniacz 2 te same źródła. Znalazłem coś takiego [Hidden Content] Wiem, że pomimo, iż napisano "bezstratny" to zawsze będzie jakieś pogorszenie jakości dźwięku. Czy macie doświadczenie z takimi rozdzielaczami, co innego ewentualnie możecie polecić i jaka jest strata na jakości dźwięku ?
 5. Z opisu wynika, że obsługuje Tidala [Hidden Content] tutaj kolejny [Hidden Content]
 6. Yamaszka ma być na sklepie w połowie marca. Ogólnie problem jest z transportem morskim. Nie ma kontenerów, a transport podrożał ze 3x.
 7. Może ktoś obeznany w cudach elektroniki zapyta sprzedawcę jakie gusła i czary odmładzają lampy.
 8. Poluję na tą Yamahę, bo jest tania i wdzięczna do modyfikacji.
 9. Coś takiego towarzystwo widziało ?? [Hidden Content]
 10. w dostępności :) praktycznie na chwilę obecną nie do kupienia.
 11. Pójdę w stronę listwy z filtrem. Kabel zasilający mam dobry.
 12. To szelest chyba powinien być w momencie kręcenia nim, a później cisza.
 13. Pasuje Tobie jakość dźwięku ? Z powyższego postu wynika, że tak. Przestań zatem przejmować się opiniami innych. Jeśli jednak drzazga będzie zbyt mocno doskwierała, to nic nie kupuj, tylko staraj się wypożyczyć, lub zaprosić do siebie kogoś z innym piecem. Mam ML Sequel II które są wymagające od wzmacniacza (sugerowano minimum 200W) a podłączyłem pod nie Cayin A-55TP który w trybie triodowym (tak słucham muzyki) ma 20W. Polecono mi na tym forum, by nie sugerować się suchymi danymi, tylko spakować wzmacniacz i pojechać do sprzedawcy kolumn na odsłuch. Tak zrobiłem i nie przejmując się tylk
 14. Zauważyłem dzisiaj, ze odkręcając potencjometr do połowy skali głośności pojawiają się w głośnikach szmery. Pukałem w obudowę i delikatnie w lampy. Nie przenosiło się to na głośniki. Co może być powodem ów szmerów, szeleszczenia. Nie jest to brumienie.
 15. Czy ma ktoś doświdczenie i jakie z serwisem Audio Klan w Markach ? Firma ta jest autoryzowanym przedstawicielem NAD.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.