Jump to content

metalowy

Użytkownicy
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie do doświadczonych w temacie kolegów . Do niedawna byłem bardzo sceptyczny odnośnie kabli głośnikowych aż do zeszłego tygodnia . Mam ampli yamahe 803d i castele knight 4 to nie dawna na kablach tellerium q ultra blue . Grało mi to w miarę fajnie ale ciągle czegoś brakowało czasem miałem ochotę albo zmienić na wzmak ( chiciaż do robiłem wcześniej i zawsze wracałem do yamachy ) albo zmienić kolumny a czasem sprzedać wszystko i” wyjechać w bieszczady “. Wpadłem na taki pomysł a może zmienię kabel głośnikowy ( w założeniu pewnie to nie wiele zmieni bo to tylko kabel i ma przewodzić ) . Zamontowałem więc Inakustik Premium LS silver 2.5mm. Jakież było moje zdziwienie góra pasma stała się przepięknie czytelna słychać detale o których nie miałem pojęcia że istnieją kolumny grały lekko zwiewnie , pojawiła się niesamowita stereofonia - ale no właśnie rozjechał się dół . Bas kompletnie nie kontrolowany przeciągający , słabawy i z buczeniem . Cholera …. Po poczytaniu różnych opisów stron i mocnym nadszarpnięciu budżetu a nawet zrobieniu dziury budżetowej kupiłem ( wiem głupota ) w ciemno Chord oodyssey x Kolejne zdziwienie Bas jaki się pojawił nigdy jeszcze nie występował u mnie . Piękny super kontrolowany i mocny nawet przy cichutkim słuchaniu gdzie tak słucham przeważnie , rewelacja . Niestety średnnica zrobiła się zbyt mocna jakby podgrzana wypchana , z góry poznikały detale , osłabła się strasznie i nie ma takiej fajnej stereofoni . Moje pytanie co zrobić by mieć cechy jednego i drugiego ? Może je połączyć to w tej opcji bi-coś tam ? A może czekać aż się uszy przyzwyczają ? W wygrzewanie się kabla jakoś nie wierzę , a może jestem w błędzie……..?
 2. Na pewno będzie inaczej ale nie będę miał porównania z innym 'org" więc sugestie że usłyszę są bez sensu . Bardziej chodziło mi o to czy ktoś miał z tymi kablami bądź sprzedawcą jakieś doświadczenie bo różnica w cenie np w porównaniu do znanych sklepów duża . Przy okazji zakłaając że to org , jak to zagra w porównaniu do inakustik silwer lub audiowuest rocked 33 ?
 3. Ale jaja , jest to kwint esencja wszelkich dyskusji o kablach Yamfan jesteś moim idolem :} To było genialne !
 4. w dalszym ciągu jeszcze nie podjąłem decyzji nie mialem okazji posłuchać
 5. A ja Ci polecam małe podłogowe dali zenzor 5
 6. według wiekszości porad to postaw na środku pokoju , kup standy za kosmos zł i olej funkcjonalność pokoju potykając się o graty.. a na poważnie to może coś z br w od spodu ?
 7. mialem na szafce dali zenzor 5 graly lepiej niż jak je dalem na podłogę
 8. Coś czuje że zostane przy mojej ulubionej rn-803d a co to jest za ustrojstwo Advance Paris PlayStream A7 ? wyglada fajnie i lubie wszystko w jednym
 9. Nie brałem hegela pod uwagę czytając forum i opinie że gra jak "boombox" a tego bym nie chciał
 10. Koledzy jak w temacie doradźcie co będzie lepsze do castle knight audiolab 8300 czy rotel a14
 11. metalowy

  Klub DALI

  To tylko pogratulować u mnie z onkyo 8270 to była katastrofa
 12. metalowy

  Klub DALI

  miałem oberony 5 i te buczały jak cholera w przeciwieństwie do zenzorków
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.