Jump to content

LukeW

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja bym proponował coś estradowego, w niskim budżecie masz dobre kolumny polskiego producenta STX.
 2. Z polskich marek to STX jest akurat chyba najbardziej znanym producentem. Co do tego czy cena idzie w parze z jakością to uważam, że tak, oni sprzedają w miarę niedrogie nagłośnienie, ale jakoś na pewno nie jest słaba.
 3. Siema, mam wzmaczniacz yamaha as301 , chcę pod niego podpiąć jakieś kolumny do 1000zł, nadadzą się stx electrino 200?
 4. No właśnie szukałem i nic ciekawego nie wpadło mi w oko w podobnej kwocie, kupię chyba właśnie te STX'y
 5. Temat dotyczy 5.1 , 7.1 to już trochę wyższa cena 🙂 ja właśnie szukam nagłośnienia do kina domowego w systemie 5.1 , najlepiej 2 kolumny frontowe, 2 efektowe i po 1 centralnej i niskotonowej. Taki jest plan. Więc jeśli chodzi o tę markę to na pewno wezmę pod uwagę STX KD-200 n 5.1 , a jeszcze jakieś propozycje? chcę mieć szeroki wybór 🙂 w kwocie do 2000zł fajnie jakby się udało jeszcze coś fajnego znaleźć oprócz tych.
 6. Nie wyobrażam sobie na swoim weselu disco polo 😄 raczej coś zróżnicowanego, np. ja akurat nie lubię disco polo a wesele jest moje i dlaczego mam się na nim męczyć? by tylko goście się dobrze bawili? bez sensu. Jak już to wybiorę różne gatunki muzyki, tak by każdy był zadowolony.
 7. LukeW

  STX Electrino

  Ten model stx electrino za niecałe 700 będzie chyba ok, ewentualnie droższy electrino m-100 active z tego co kojarzę
 8. Ja mam Sennheiser HD559, dałem niecałe 300zł
 9. A jaki model stx'ów kupię w podobnej cenie? zaproponujesz coś ciekawego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.