Jump to content

Gesty

Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Bardzo dziękuje za odpowiedzi , chyba będę się decydował właśnie na amplituner do 2500-3000 zł i do niego dokładał powoli 5.1, tylko skoro Onkyo się tak słabo i ciężko kalibruje to co mi zostaje ? Yamaha i Denon? A jeżeli chodzi o onkyo 686 to nie ma ani kumpel ani nikt mi go nie polecał , po prostu ma dużo pozytywnych opinii. Chcialbym właśnie na początku zmieścić się w tych 5000-6000 tys z dobrym ampli i dwoma kolumnami frontowymi. A w przyszłości bym chciał dokupywać resztę. Tylko pytanie , jakie takie zestawy radzicie? Mam na myśli właśnie Ampli + dwie kolumny na początek ? 😄
  2. Witam, jako ze jestem swiezo po wykonczeniu mojego nowego mieszkania chcialbym zakupic kino domowe do salonu(22m3). Moj budżet na ta chwile to 5000-6000 tys zł lecz teraz moje pytanie brzmi. lepiej kupic teraz dobry amplituner i np. pare dobrych frontów za ta cene i pozniej dokupywac pojedyncze rzeczy typu central itp. czy jest moze jakis set 5.1 + ampli w tej cenie? Chcialbym budowac moje kino na onkyo 686, mysle ze to jest jeden z lepszych ampli w tej cenie i bedzie mi służył przez dlugi czas. Zastosowania: 70% filmy seriale typu nc+go,netflix itp, 15% muzyka spotify, 15% ps4. Bardzo bym prosil o pomoc w wyborze 🙂 Wrzucam uklad mojego pokoju w załączniku.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.