Jump to content

banzajek

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Temat do zamkniecia wlasciwie , podczas oczekiwania na akceptacje otrzymalem odpowiedzi na nurtujace pytania. Nie rozumiem natomiast napastliwego tonu.
  2. Drodzy forumowicze, uprzejmie proszę o pomóc w doborze zestawu do kina domowego. Forum czytam od dawna, niedawno natomiast zarejestrowałem się żeby móc aktywnie uczestniczyć więc czas to wykorzystać. Chciałem zakupić zestaw : Fronty : RP-280F Centrolny : RP-450C Surroundy :RP-250S Subwoofer: R-115SW Za namową S4Home (ogromnie dziękuję) skierowałem się w kierunku zestawu : KEF Q950 KEF Q350 KEF Q650c Sub Velodyne Impact 12. Osłuchałem Q950 i jestem pod wrażeniem , właściwie przekonany do tego zestawu. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia więc może zaproponujecie inny zestaw / inne fronty. Dodam że słuchałem też Dali Zensor 7 i zupełnie mnie nie ujęły. Całość będzie napędzana przez Marantza SR7012. Aktualny podział Film/Muzyka(rock, hard-rock, klasyka, muzyka filmowa) to 70/30 %. Nie wykluczam dołożenia z czasem osobnego wzmacniacza na pre-out ani używanego sprzętu. 12k o których wspomniałem to cena za głośniki której nie chciałbym przekroczyć.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.