Jump to content

Krystian Andx

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Faktycznie trochę kosztują ... No nic póki co zostaje przy Kef-ach z racji lepszej ceny ale rozeznam się w temacie.
 2. Witam, Nie mam wiele miejsca w pokoju i potrzebuje jak najbardziej płaskie głośniki naścienne tylne. Kef t301 wyglądają atrakcyjnie ale może wiecie które z innych obecnie oferowanych najlepiej się sprawdzą.
 3. Czy chodzi o takie rozstawianie? Zielone front i tył, niebieski sub, fiolet atmos. Dzięki zaraz zerkne na stronę
 4. Chodzi mi o tylne głośniki efektowe oraz sufitowe do atmos. Czy umieścić je tak żeby były w linii z frontowymi głośnikami czy po prostu w rogach pokoju?
 5. Jestem teraz na etapie remontu mieszkania i to jest ten czas kiedy mogę ukryć jeszcze kable w ścianie. Zastanawiam się jakie ustawienie głośników było by najlepsze przy schemacie pomieszczenia takiego jak na rysunku. Będę wdzięczny za pomoc.
 6. Rozważam także amplituner Pioneer vsx lx503 z większą ilością kanałów ale nie wiem jak ma się w porównaniu do Marantz 5013
 7. Dokładnie, Arcam odpada bo nie zmieści się w budżecie. Jeżeli to możliwe to nie chciałbym bym wykluczać opcji dolby atomos. Pytanie czy do 10tys wykombinuje coś co zawiera pełen zestaw głośników włącznie z subuferem. Rozważałem również Heco Aurora 700 ale w porównaniu z Kef-em to pewnie przepaść. Powierzchnia pomieszczenia to 26m^2.
 8. Witam, Zacznę od tego że daleko mi do audiofila ale doceniam piękne brzmienia. Zależy mi w szczególności na filmach 70%, muzyce 30%. Ale nie tak że muzykę mam gdzieś. Chce mieć sprzęt który pozwoli mi uzyskać dolby atomos ale również ładne brzmienie muzyki. Jeżeli chodzi o głośniki to biorę pod uwagę kef-Q750, Q650c oraz Q150 lub Q350. Amplituner Marantz 5013. Najlepiej byłoby gdybym się zmieścił w 10tys ze wszystkim tzn. pełnym kompletem głośników dolby atomos 5.1.2 ale z Kef-em jest to raczej niemożliwe. Proszę o jakieś wskazówki co do alternatywnego sprzętu. Pozdrawiam Krystian
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.