Jump to content

Krystian Andx

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wybrałem już sprzęt ale jeszcze go nie zamówiłem, więc może jeszcze z ciekawości tam pójdę. Dzięki za info Heco Aurora 700 DLS Flatbox Slim mini white - 4szt - surround + sufitowe Heco Aurora Sub Heco Aurora Center 30 Pioneer VSX-LX503 Dostałem konfigurację głośników od sprzedawcy w salonie. Proszę o rzut okiem na schemat i odniesienie się do ewentualnych poprawek. rysunek.pdf Co do odległości TV od kanapy to kupie wypaśny fotel który będę przesuwał bliżej ekranu podczas seansów i problem powinien zniknąć.
 2. Spoko teraz mam 32 i jakoś daje radę 😉
 3. I tu pojawia się temat nie do przeskoczenia...żona 😄
 4. Planuje wstawić tv 75" mam nadzieję że to wystarczy...
 5. Nie testowałem sprzętu bo nie mieli Heco...więc dupa blada. Muszę umieścić kable w ścianie póki jeszcze trwa remont. Na jakiej wysokości muszą znajdować się głośniki tylne efektowe ? Po drugie czy umieszczenie tych głośników niesymetrycznie względem osi środka ma sens i czy korektor audio nadrobi różnicę? ( Zielone kółka na rysunku ) Dodam że takie umieszczenie najbardziej by mi pasowało ze względu na bliskość kanapy do ściany. Umieszczenie ich na tylnej ścianie waliło by mnie dzwiekami prosto w łeb. Nie mam możliwości przesunięcia jej dalej. Pozdrawiam
 6. Jadę do Premium Sound w Sopocie ale tam też nie mają całego sprzętu
 7. Zgadza się ale nie chce mi się wierzyć że na pomorzu nie ma konkretnego sklepu audio...
 8. Chciałem znaleźć jakiś porządny sklep na odsłuchy w okolicach Trójmiasta i tu moje zaskoczenie bo albo źle szukam albo nie ma ich za dużo. Czy możecie polecić jakieś godne polecenia miejsce na odsłuchy właśnie w okolicach Trójmiasta, Torunia, Bydgoszczy ? Generalnie promień 100km od Chojnic.
 9. Witam, Zacznę od tego że daleko mi do audiofila ale doceniam piękne brzmienia. Zależy mi w szczególności na filmach 70%, muzyce 30%. Ale nie tak że muzykę mam gdzieś. Chce mieć sprzęt który pozwoli mi uzyskać dolby atomos ale również ładne brzmienie muzyki. Jeżeli chodzi o głośniki to biorę pod uwagę kef-Q750, Q650c oraz Q150 lub Q350. Amplituner Marantz 5013. Najlepiej byłoby gdybym się zmieścił w 10tys ze wszystkim tzn. pełnym kompletem głośników dolby atomos 5.1.2 ale z Kef-em jest to raczej niemożliwe. Proszę o jakieś wskazówki co do alternatywnego sprzętu. Pozdrawiam Krystian
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.