Jump to content

lestek83

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hej , ja znalazłem na yotubie coś takiego jak kogoś to by zaineresowało
 2. mam pytanie co do IDA8 ...czy w komplecie jest dołączony odbiornik bluetooth czy trzeba go dokupić i czy można dokupić do niego jakikolwiek odbiornik wi fi czy tylko z nuprime ?
 3. Witam, Przepraszam ,że tak dosyć późno odpisuje , ale musiałem sam przekonać się na własnych uszach to co napisaliście o wzmacniaczach Pioneera…i macie rację Pioneer gra chłodno bez żadnego nasycenia barw muzycznych, bardzo sterylnie , no a o basie nie wspomnę. Dodam ,że jest tylko i wyłącznie moja i sprzedającego opinia, wzmacniacz był przesłuchany nie tylko na moich docelowych kolumnach, ale jeszcze na kilku innych, które akurat stały w Sali odsłuchowej i były pod ręką. Nie wiem kto lubi takie metaliczne brzmienie, no ale to już nie moja sprawa (i nie mam zamiaru , żeby mnie ktoś na tym forum o tym przekonywał, że jest inaczej) Co do od odpowiedzi branży to rzeczywiście kierunek NAD i Vincent to dobry kierunek , nie wiem dlaczego, ale Moje kolumny Pylon Opal lubią się z ciepło brzmiącymi wzmacniaczami .Na dzień dzisiejszy rozważam zakup NADa być może C338 (Wiem, że to niski model ale właśnie jak dla mnie on mi się spodobał…) lub NuPrime IDA-8, który zrobił na mnie niesamowite wrażenie
 4. kolejna ofiara "kupowania w ciemno na forum" i słuchania często porad branży, która chce tylko sprzedać.Bez odsłuchu wątpię ,że będziesz zadowolony, albo napiszesz ,że jesteś zadowolony tylko tak by nie było później głupio.Masz tyle sklepów i nie chce Ci się pojechać ?... szkoda. Wiesz jak ten Pioneer w ogóle gra ?
 5. Hej , proszę użytkowników Pioneer A-50DA i A-70DA lub osób, które faktycznie mieli okazje ich przesłuchać o napisanie własnej opinii i spostrzeżeń lub ewentualnie różnic jakie mogli usłyszeć pomiędzy nimi. Jestem zainteresowany zakupem 50DA lub 70DA. Nie mam możliwości przesłuchania obu jednocześnie. Prawdopodobnie będzie w torze z kolumnami Pylona Opal (jak na razie) a później się zobaczy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.