Jump to content

MTK_MTK

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Sprzęt polecasz zacny, szukałem cen Marantza 5013 i co znalazłem to praktycznie 2.998 zł lub wyżej. 😞
  2. Denon Avc4500, Marantz 6013, Onkyo Rz830 to dość wysoka półka. Patrząc na to co u mnie stoi myślałem o przedziale cenowym do 2.000 max 3.000 zł. Jak widzę w waszej ocenie z kolumnami m35i powinien zagrać dobrze Denon lub Marantz jest też av Onkyo, a co z ampli Yamaha? Co do muzyki, to raczej spokojna, filmowa, blues, chillaut, swing, gitara klasyczna. Stare kawałki z lat 60 - 80, Budka Suflera.
  3. Witam! Dotychczasowa konfiguracja sprzętowa to zestaw Technics: Technics AV SA-EX700 Compact Disc SL-PG370A Magnetofon RS-BX501 Equalizer SH-GE70 Kolumny przednie podłogowe Mission m35i Głośnik centralny Monitor Audio Bronze BR-LCR Subufer pasywny głośniki efektowe nie podłączone, ale stoją całkiem ładne Tonsile, które kiedyś były głównymi głośnikami w innym sprzęcie. Sprzęt dotychczas sprawował się dobrze, ale niestety od pewnego czasu amplituner przestaje podawać dźwięk na kolumny i wygląda na to, że czas nadchodzi zmian. Słuchamy zarówno muzyki, jak i oglądamy filmy z wykorzystaniem sprzętu. Proszę o opinię co w zamian, jaki amplituner w rozsądnej cenie byście polecili do napędzenia tych kolumn, pokój około 35m2.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.