Jump to content

Krzysiek H

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś podłączał bs node 2 do supernaita. U mnie głośniki brumią mocno jak podłączę analogowo. Z innym wzmaczniaczem bs node jest ok.
 2. Powinni, ale praktyka inna. na stronie dystrybutora też jest, że przy zgłoszeniu serwisowym w ramach gwarancji musi być dowód zakupu i dokument gwarancyjny.
 3. Czyli można można otworzyć bez utraty gwarancji? U mnie nie ma odrębnej gwarancji, choć na stronie producenta jest taki wymóg. Sklep w PL nawet nr seryjnego na fakturze nie napisał.
 4. Mam pytanie laika, czy (niby)nowy Naim z polskiej dystrybucji powinien mieć jakieś plomby widoczne z zewnątrz?
 5. Cześć wszystkim, mam prośbę o kontakt na priv kogoś kto ma sn3. Chciałbym coś zapytać. Z moim SN coś nie tak. Dzięki za reakcję, kontakt z dsd pomógł. Naim chyba zareagował na pilota z innego wzmacniacz i zawiesił częściowo. Nie działały niektóre przyciski do sterownia pilotem Naim. Odłączenie od prądu na chwilę pomogło. Więc ok. I dziękuję jeszcze raz audio elysium za kontakt w niedzielę. Dcd oczywiście
 6. Cześć wszystkim, mam prośbę o kontakt na priv kogoś kto ma sn3. Chciałbym coś zapytać. Z moim SN coś nie tak.
 7. Który ostatecznie przekaźnik kupiłeś blokujący czy nieblokujący?
 8. Witam wszystkich. Ten nr 2 to jaka pojemność i napięcie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.