Jump to content

Krzysiek H

Użytkownicy
 • Posts

  127
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

28 Neutralny

Audiostereo

28

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Krzysiek H's Achievements

 1. No Widzisz, przypomnienie masz gratis
 2. pomylka tam bezpiecznik 13 A jest wsadzony, w pamieci rezystor miałem
 3. kogo pytasz? u mnie jest problem z uziemieniem, wiem że mi sieje śmieci, w lutym dzwoniłem do elektryka który robił instalację el. w domu, powiedział że na wiosnę przyjdzie, tylko nie mówił w którym roku, teraz nie odbiera tel. tak wiem ze to działa, sprawdzałem, nawet kabel bez uziemienia zrobilem, bo u mnie najlepiej gra jak w ścianę wpięty wzmak. mam inne pytanie, wie ktoś może jaki i po co jest rezystor we wtyczce angielskiej naim na zasilajacym?
 4. Chyba chodzi o moje zdjęcie sprzed kilku miesięcy. Łączenie masy rca z obudową, lub bezpośrednie uziemienie rca w źródle działa na brumienie w tweeterach. U mnie źródło nie było uziemione, po zmianie źródła kabelek nie jest potrzebny. To nie pomaga na brumienie trafo. Transformatory w naimach słychać, w jednych mniej w innych bardziej. To normalne, poczytaj na naim community, tam ludzie z naima o tym pisali, coś za coś, taka filozofia firmy. Najlepiej nie przejmowac się. Nie polecam różnorodnych blockerów itp., bo nie pomaga a tylko dźwięk degraduje. W zmniejszeniu brumienia trafa może pomóc porządek w gnieździe sieciowym i wpięcie wzmaczniacza do gniazda bezposrednio w ścianie. U mnie lekko słychać jak zbliżę ucho do wzmaczniacza.
 5. jaki bezpiecznik można dać do zasilacza, oryginalnie jest 250 mA, czy można 500 mA?
 6. daj link sklepu, może być na prv
 7. chyba że to z Irlandii, wtedy po staremu
 8. niestety, ebay teraz z ciekawości przegladam, choć ostatnio kupilem coś ponizej 25 euro z kosztami wysyłki, ebay doliczyl jeszcze vat brytyjski, wczoraj pocztą dostalem i jakies pobranie nasi doliczyli 8,50 zł. Pani z poczty nie potrafila wytłumaczyć za co.
 9. i u mnie bez cła było, bo produkty miedziane, wg taryfy na wyroby z miedzi nie ma cla. przy okazji przestudiowałem europejski kodeks celny. poczytaj w google ile ludzie płacą opłat, Anglikom też nie opłaca sie z UE kupować a mnie dzwiękowo bardziej odpowiada 357 niż NŚ. jakie to różne uszy i gusta mamy
 10. rozważ to jeszcze, mnie doliczyli 38% opłat od ceny zakupu, nawet vat od kosztów transportu choć wysyłka była w cenę wliczona. dla mnie zakupy w GB pow. 25 eur sie skończyły nie ma znaczenia czy kupisz w sklepie brytyjskim czy ebay.
 11. Benny Hill miał takiego pilota, ktorym żonę mutował
 12. w 357 maja ciekawych gości i tematy
 13. jeszcze 357 jest po trójce
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.