Jump to content

kontomatiego

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam Aries Mini biały + Ulps Tomanek. Bez wad, bez uszkodzeń.
 2. Sprzedam robiony na specjalne zamówienie w czarnej otulinie Albedo Monolith Silver. 1m
 3. Sprzedam Auralic Aries Mini biały + ulps Tomanek. Całość w stanie idealnym, kupiona 3 lata temu. 1699zł
 4. Coax Albedo Silver jest absolutnie fantastyczny. I tani.
 5. kontomatiego

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam: 1. parę ECC82 Mullard. Logo Philips, lata 60-te. Taka, jak była kiedyś dostępna w Upscale Audio - materiał można łatwo znaleźć w sieci. Emisja 100%. Lampy w idealnym stanie. Mam bardzo wrażliwy wzmacniacz, na którym większość lamp NOS szumi lub mikrofonuje - te są absolutnie ciche. 390zł 2. parę Sylvania JAN 6189. Stan jak Mullardów. 120zł 3. Auralic Aries Mini biały + ulps Tomanek. Całość w stanie idealnym, kupiona 3 lata temu. 1699zł 4. Digital RCA 1m Albedo Silver, kupiony rok temu, na zamówienie, w czarnej otulinie. 799zł
 6. kontomatiego

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam parę ECC82 Mullard. Logo Philips, lata 60-te. Taka, jak była kiedyś dostępna w Upscale Audio - materiał można łatwo znaleźć w sieci. Emisja 100%. Lampy w idealnym stanie. Mam bardzo wrażliwy wzmacniacz, na którym większość lamp NOS szumi lub mikrofonuje - te są absolutnie ciche. cena Mullardów - 390zł sprzedam także Sylvania JAN 6189. Stan jak Mullardów. Cena 120zł
 7. Mimo braku izolacji, gra lepiej. A najlepiej po coax. Jeśli trzeba grać po USB, z uwagi na potrzebę odtworzenia DSD, to wtedy coś oczyszczająco-wyciszającego w tor dołożyć.
 8. Izolacja z pewnością by poprawiła sytuację, ale to bardziej kwestia implementacji wejścia. Coax jest po prostu lepsze, czego by Watts nie pisał. Co nie zmienia faktu, że niezależnie od użytego wejścia Hugo grał lepiej niż 2qute, jak i Hugo2 gra lepiej niż qutest.
 9. Hugo2 należy słuchać po Coax. Brzmi wtedy znacznie lepiej niż po USB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.