Jump to content

adam170

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, u mnie też tego brak, oczywiście w tej nowszej apce. Witam, u mnie też tego brak, oczywiście w tej nowszej apce.
 2. Witam, u mnie też tego brak, oczywiście w tej nowszej apce.
 3. [Hidden Content] Jak masz możliwość wpisz ręcznie będzie 44.1kHZ/16bit flac ,ja musiałem u siebie tak zrobić CXNv2.
 4. Dlaczego akurat te ,testowałeś jeszcze jakieś inne?
 5. Powiedzmy że tego w cxn-nie.
 6. Dzięki jeszcze raz, potestuję i oczywista sprawa że najpierw wypożyczę, tylko chciałbym mieć kilka typów.
 7. Ok, a nie lepiej będzie podłączyć coaxialem?, ale sprawdzę, dzięki.
 8. A jak mam połączyć cxa z cxn-em?
 9. Witam, ja natomiast stałem się posiadaczem fyne audio 501 z cambridge cxa 60 i cxn v2. Poszukuje do tego zestawu kabelków głośnikowych i rca .Obecnie posiadam melodikę mdc2250 pozostałość z kina domowego ale nie spełnia on moich oczekiwań,mam wrażenie że jest mało średnicy i góry.Pokój 18 m2. Kwota w granicach 50 zł/m2
 10. Fajne są ,nawet ładniejsze od XT , muszę przemyśleć ,posłuchać, poczytać, bo nastawiałem się na nówki,ale dzięki.
 11. Witam, dzisiaj byłem na odsłuchu: QUADRAL CHROMIUM STYLE 8 ,DALI Opticon 6 ,Opera Quinta SE,Tannoy Revolution XT 6F,,Fyne Audio F501 oraz Audiovecror QR3. Będzie to grało na 18 - 20 m2 z Cambridge CXA 60. Tonney z Quadralem wygrały ,wysokie na takim samym poziomie ,różnica natomiast jest w basie. Wybór padnie po odsłuchu domowym tylko ciężko z wypożyczeniem tych quadrali. Może coś jeszcze wypróbować, podpowiedzcie.
 12. adam170

  Tannoy xt8f

  Ja mam go zapodany do odsłuchu z CXA60, masz jakieś doświadczenia?
 13. adam170

  Tannoy xt8f

  Witam, na jakim wzmaku takie spostrzeżenia?
 14. adam170

  Tannoy xt8f

  Witam,czyli jak rozumię Qr3 albo XT8F proponujesz? .Kurcze ósemki są szerokie ,ciężko będzie mi je upchać, QR3 super ale na ten czas nie dam rady. Może zaproponujesz coś jeszcze z fajnym górnym pasmem. Dzięki.
 15. adam170

  Tannoy xt8f

  Witam, ja posiadam Cmabridge CXA60 z CXN v2 z zestawem kolumn Heco MS900 które zostały jeszcze z kina domowego.Wydaje mi się że Heco są deczko za duże do pokoju 18m2 a ponadto mam wrażenie że brakuje mi ciut wysokiego pasma. Dlatego postanowiłem powoli rozglądać się za lepszym, nowym zestawem kolumn. Ma na uwadze kilka typów do ewentualnych odsłuchów : KEF R500, Dynaudio emit30, MA Silver 8, Audiovector QR3 który przekraczają na dzień dzisiejszy mój budżet, oraz wspomniany wyżej XT8F. Pozostaje jeszcze XT6F które będą lepsze pod względem że są węższe od ósemek, jaka jest różnica między nimi w brzmieniu ?. Proszę o dalsze propozycje. Dziękuję i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.