Jump to content

Geoffrey

Użytkownicy
  • Content Count

    43
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Miałeś TA F870ES i zamieniłeś na F555 ? A czy 870 nie jest wyższym modelem? I jak wrażenia po takiej zmianie? Ja mam f570ES i planuję wskoczyć oczko wyżej. Myślałem właśnie o 870. Który z Twoich dwóch soniaczy polecasz?
  2. Tez mam dragonfly black, do laptopa. Całkiem fajnie to chodzi, łatwo się instaluje ( właściwie sam się instaluje), i przejmuje rolę karty muzycznej. I od razu widać kiedy działa, bo robal zmienia kolor z czerwonego na niebieski.
  3. Czytam wątek i oczom nie wierzę. Dyskusja jak ślepych o kolorach (żeby niczyjego słuchu nie obrazić). Może uzgodnijcie panowie znaczenie podstawowych słów, bo widzę że nawet tu zgodności nie ma. Po pierwsze: Dźwięk "płaski", to chyba jednak dźwięk pozbawiony głębi, czyli wrażeń dźwiękowych charakterystycznych dla niskich częstotliwości. Dźwięk "z telefonu", "z komputera", lub innego słabego jakościowo źródła. Natomiast dźwięk z równym odwzorowaniem całego pasła słyszalnego to dźwięk "o płaskiej charakterystyce częstotliwościowej", płaskim wykresie częstotliwości, lub "płaskim" ustawi
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.