Jump to content

Barbor8379

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Barbor8379

  Budżetowo

  Ścianka będzie w drewnie jak głębiej witaj w tle pomiędzy frontami kuchni. Subwoofer nie bedzie konieczny do tego zestawu kolumn ?
 2. Barbor8379

  Budżetowo

  R-N602 wydaje się ciekawą opcją. Kolumny szukam dalej choć nie odrzucam
 3. Barbor8379

  Budżetowo

  Wybacz lecz to temat gdzie możemy sobie podyskutować bo takie mamy hobby czy ktoś prosi o radę?. Jak ktoś pyta na forum foto jaki sprzęt do 3,5 tys zł oraz bezpośrednio daje do przekazu, że nie ma o tym pojęcia to ja akurat nie zaczynam oceniać człowieka. Dla mnie osobiście będzie dobra optyka na pełnej klatce jednak ja to wykorzystuje. Spokojnie zaproponował bym body do 2,5 tys i przechodzony dobry jeden obiektyw. Tak samo analogicznie tutaj. Nie znam się. Stąd pytam o radę. Natomiast jestem wymagający w zakresie doświadczenia i wiedzy ( niskie) w tym temacie. Uważam, że na 90% będę inwestował w optykę foto niż w rozbudowę systemu audio w przyszłości. Uważam, że ok 3 tys zł to już będzie cena zaporowa dla mnie bo wg mnie i tak nie będę potrafił zauważyć tej jakości szukając czegoś wymagającego. Wystarczy mi sprzęt, który będzie grał lepiej niż komputerowe creativy czy wbudowane w tv inne boxy.. jednak z racji nowego mieszkania chciałbym by coś ten zainwestowany pieniądz sobą reprezentował, bo nie chce mi się wierzyć że sprzęt warty 3 tys zł będzie grał gorzej niż za 1400 zł. Proszę o podejście indywidualne, niech ktoś z doświadczeniem do tego podejdzie. Nawet nie wiem czy kolumny są tutaj ważniejsze niż amplituner, nie potrzebuje lansu. Jednak porządny materiał chyba jest pożądany. Wybrałem póki co yamahe ats2070 ponieważ uważam, że to najlepszy wybór dla mnie pod względem zainwestowanego pieniądza, względnej jakości i ryzyka przepłacenia z racji braku mojego doświadczenia w tym temacie...z chęcią coś kupię lepszego skoro uważacie, że za tą cenę lub wyższą będzie to skok w jakości, który usłyszę. Przypominam nie jestem audiofilem i liczy się dla mnie względnie dźwięk a nie możliwości elektroniki, traktuje ten zakup jak dopełnienie salonu - jak zakup dobrego robota kuchennego bez którego mogę żyć. z góry dzięki za dobre rady 🙂
 4. Barbor8379

  Budżetowo

  Dyskusja się nie powiększyła jeszcze zbytnio. Stąd zmieniam swoje założenia. Postanowiliśmy z żoną, że jednak wejdziemy w sprzęt warty ok 3-3,5 tys. Większa kwota na pewno nie wchodzi w grę bo nie jesteśmy audiofilami. Mam okazję wielokrotnie słuchać Amplituner AV Pioneer VSX-916 z kolumnami Taga Harmony TAV-505f z subwooferem TSW-100, coś takiego będzie dla mnie wystarczające minimum a wszystko co będzie lepsze dzięki wam w budżecie ok 3,5 zł moim zdaniem tylko na plus. Na pewno będę potrzebował lada chwila odpowiednich kabli do 5.1 zanim położę panele podłogowe. Kino domowe YAMAHA RXV485T + NS-F51/NS-P51 Orzech - Jakoś upodobałem sobie yamahe, co sądzicie o tym zestawie ?
 5. Barbor8379

  Budżetowo

  Cześć, Nie zjedźcie mnie na śniadanie bo to pewnie kolejny laik pyta lecz dodam, że lubię doradzać zielonym totalnie np. w fotografii. Nie każdy musi się znać na wszystkim lecz takie fora to skarb wiedzy uważam. Potrzebuje przyzwoitego dźwięku w salonie. Salon ok 20 m2, sprzęt audio ma być przy ściance ok 2m oddzielającej salon od kuchni. Po prawej ścianki, stronie okna, po lewej długi korytarz. Około 4 m od ścianki naturalnie sofa przy ścianie. Ma służyć głównie jako dobry sprzęt do filmów oraz sportu w TV, czasami konsola. Typ muzyki przez nas preferowany to Rock, Hard rock oraz klasyczny Pop. Lubię głębię wysokich tonów oraz bas jednak ma być on jedynie "wysokiej" jakości dopełnieniem. Obecnie wyznaczyłem budżet w granicach 1500 zł. Jeśli będzie znacząca różnica w jakości myślę, że 2000 zł to będzie max. Preferowany soundbar z racji braku miejsca dla kolumn po bokach ścianki. Spodobał mi się dźwięk ats 2070 yamahy przy pierwszym kontakcie w sklepie stacjonarnym. Jednak idąc do końca chciałbym poszukać tutaj rady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.