Jump to content

0skar

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutralny

1 Follower

Recent Profile Visitors

710 profile views
 1. Tak to jest jak się debbuguje używając losowych słów z głowy zamiast np. "abc". Przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za zgłoszenie 🙂
 2. Przełączałem między urządzeniami ale nie widziałem aby inne klasy się zmieniały. Dałem selektor bez klas. Sprawdź czy nadal jest rozjazd jak możesz.
 3. Znalazłem przyczynę. Selektor css oparłem o zmienną klasę. Dlatego czasami fix działał a czasami nie. Teraz powinno być ok @szymon1977
 4. Jeszcze po wgraniu updatu sprawdzałem czy na pewno fix działa. No i działał. Poprawiłem po raz kolejny.
 5. Już znalazłem przyczynę. Ze względów bezpieczeństwa poprawka wejdzie po weekendzie.
 6. Za jakiś czas pojawi się ciemna wersja nowej skórki 🙂
 7. Ciekawa sytuacja ponieważ sprawdziłem na każdej dostępnej rozdzielczości i na żadnej nie występuje ten problem. Sprawdziłem też na trzech różnych telefonach i też działa poprawnie. Spróbuj odpalić w trybie incognito.
 8. Kod poprawiony. Jak wejdzie update to powinno wyświetlać się poprawnie.
 9. A jaka to jest szerokość? U mnie wyświetla się tak:
 10. To już raczej wina słabych komputerów albo przeglądarek. Od 2 tygodni jest włączone asynchroniczne ładowanie css'ów aby przyspieszyć wczytywanie strony. Na słabszym sprzęcie lub starej przeglądarce może czasami występować błąd opisany wyżej. Wystarczy wtedy odświeżyć stronę a wtedy załaduje się poprawnie.
 11. Wpisy moderatorów i administratorów znajdują się również na ukrytych forach 🙂
 12. Skórka Dark Mode wjeżdża już na warsztat. Parę tygodni i będzie dostępna. Do tego czasu można używać innych ciemnych skórek, które można wybrać na samym dole strony. Proszę napisać na maila: [email protected] ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Wystąpił mały błąd podczas wysyłania newslettera i niektórzy mogą otrzymać dwa maile tej samej treści. Przepraszamy za problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.