Jump to content

tsp

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wybór padł na Polk Audio S60. Budżet został zwiększony choć i tak uzyskałem dobrą cenę. No i uważam, że "mały hybrydowy wzmacniacz" daje sobie z nimi spokojnie radę 🙂 Temat do zamknięcia.
 2. Porównując do RTI A5, które będą lepsze?
 3. Podłączyłem i brzmienie mi odpowiadało. Jakie w takim razie by lepiej zagrały z moim wzmacniaczem?
 4. Odświeżam wątek, bo wciąż poszukuję kolumn. Z ostatnio słuchanych, tym razem na moim wzmacniaczu, spodobało mi się brzmienie Dali Zensor 7 i Monitor Audio Bronze 6. Słuchałem też Heco Aurora 700 ale nie podeszly. Poluję teraz na Dali ze względu na to, że wychodzą ze sprzedaży i liczę na dobrą cenę. Może black friday 🙂 Warto kupować kolumny z zagranicznych sklepów? Widziałem, że były wielokrotnie Zensory za ok. 500 eur. Jak wygląda wówczas gwarancja w PL? Czy znacie ew. inne kolumny które mają zbliżone brzmienie do wyżej wymienionych?
 5. Yamaha ale nie wiem jaki model. Słuchałem w siedzibie STX w Józefowie- może ktoś wie jaki sprzęt tam mają.
 6. Dopiero teraz udało mi się posłuchać kolumn firmy STX. Niestety nie na moim wzmacniaczu, gdyż nie było takiej możliwości. W kazdym razie model Electrino 250 nie do końca przypadł mi do gustu, brzmienie było zbyt basowe przez co wokale i instrumenty były lekko wycofane. Trochę lepiej w moim odczuciu wypadł model Quant 300 gdzie średnie i wysokie tony były znacznie bardziej wyeksponowane, basu było dużo mniej co przy niektórych utworach mi odrobine przeszkadzało. Jeśli miałbym wybierać miedzy tymi dwiema kolumnami to wybór padłby na Quant aczkolwiek nie jestem w 100% przekonany. Idealnie byłoby znaleźć coś z podobnym brzmieniem jak Quant ale z nieco masywniejszym i dynamiczniejszym basem. Jakieś propozycje? :)
 7. Witam, Poproszę o pomoc w wyborze kolumn podłogowych do muzyki grających ze wzmacniaczem Taga HTA-25B. Pokój, w którym sprzęt bedzie grał jest w formie kwadrata ok. 24 m kw. Muzyka dość zróżnicowana ale w szczególności rock, soul, funk, pop, spokojne rnb. Chciałbym się zmieścić w kwocie do 2 tys zł. Proszę o jakieś sugestie, tak bym mógł coś wyselekcjonować i następnie wziąć wzmacniacz pod pachę i pojechać na odsłuch:) Biorę też pod uwagę kolumny używane gdyby się udało znaleźć coś poniżej 2 tys. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.