Jump to content

marcin_p

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A, rozumiem. Ten DAC, o którym mówię, chyba tak, skoro jest w stanie udźwignąć DSD.
 2. A to ciekawe. Jesteś pewien? Była na ten temat szeroka dyskusja w tym wątku, może coś się zmieniło. Trzeba była w ustawieniach streamera zaznaczyć, że podłączenie cyfrowe jest wyłączone, żeby pojawiał się format MQA.
 3. Szczypior88 - dzięki. To oznacza, że nie będę mógł słuchać Tidala w MQA, bo ten format nie idzie przez coaxiala. W sumie można się pobawić i zostawić podłączenie RCA oprócz coaxiala i sprawdzić, czy są rzeczywiste różnice. Wymaga to zmian w ustawieniach stremera co prawda, ale można przetestować.
 4. Mam pytanie o Onkyo i DAC. Aktualnie mam podpięty streamer analogiem. Rozważam jednak zakup wzmacniacza, który ma wbudowany dobrej jakości DAC. Ten DAC nie jest celem samym w sobie, po prostu tego wzmaka nie da się kupić bez tego DACA. Czy aby wykorzystać ten DAC musiałbym podłączyć się pod sekcję cyfrową, np. koaxialem? Czy w przypadku wykorzystania DAC-a, podłączenie RCA odpada? Nie znam się na tym zupełnie, stąd pytanie.
 5. Jeśli porównać ją do firmowej apki Onkyo, to rzeczywiście lepsza. Ale jeśli patrzeć na obsługę Tidala, to wciąż średniowiecze. Mconnect w tej kwestii jak na razie najlepszy. Poza tym ta nowa apka nie za każdym razem pokazuje mi zawartość dysku USB. Raz widzi zawartość, innym razem nie, a i potrafi przeskoczyć nagle do zakładki NET.
 6. Witaj w klubie, też nie mogę się doczekać powrotu do domu.
 7. Wszedłem na jakiś support Tidala na ich stronie. Chyba tutaj [Hidden Content]
 8. Na razie nie uruchomisz MQA a aplikacji Tidala. Może napisz do nich, żeby zrobili w końcu coś na kształt Spotify Connect. Ja napisałem, odpisali, że "pracujemy nad tym", więc może jeśli więcej osób napisze, to coś da. Spróbuj aplikację mconnect- była już wcześniej o tym mowa. Będziesz miał przeskok z XIX w do XX w. (jeszcze nie XXI), ale to zawsze coś. To pudełko gra dobrze, zgadzam się z tym. Ja jestem po kilku miesiącach słuchania i jestem zadowolony.
 9. Akurat nie potrzebuję, bo u mnie idzie po analogu. A właśnie po analogu, jak mam ustawione na ON, to zmienia MQA na FLAC.
 10. Na pewno masz MQA przez coax? Bo gra oczywiście, ale piosenka w MQA "zamienia" się we Flaca. Przynajmniej tak było niedawno, był to również temat poruszany wcześniej w tym wątku.
 11. Nie przepuszczam przez DAC, mam podłączony RCA do wzmaka. W sumie jeśli komuś zależy na MQA w Tidalu, to inaczej niż analogiem nie pójdzie ten format. Też chwilę dumałem nad brakiem wejść, ale od miesiąca to u mnie gra (lub nawet dłużej) i nie tęsknię za nimi. Z tym, że ja akurat kupowałem Onkyo wyłącznie pod Hifi, nie myślałem o TV.
 12. Lukass_1984: Ja niestety kupiłem Onkyo w ciemno i nie słyszałem innych. Niemniej jednak są aktualizacje, np. po jednej z nich można było słuchać już na Onkyo MQA (pomijam fakt, czy jest różnica między MQA a FLAC, itp.). Wg mnie, z uwagi na aktualizacje, jest to sprzęt "podobny" do telefonu i dopóki nie dojdzie do jakiegoś przeskoku technologicznego, to mam nadzieję, że aktualizacje będą załatwiać sprawę.
 13. Dla mnie to by Właśnie. Dla mnie to był jeden z argumentów, oczywiście nie przesądzający, ale jednak.
 14. Ja mam tak podpięty Onkyo do tego samego Nada i jest bardzo dobrze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.