Jump to content

adam4991

Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Nieprawidłowo sformułowałem wyrażenie, oczywiście nie jest to „nowy fabrycznie” wzmacniacz , tylko jako „nowość” w moim systemie . Wzmacniacz z przedziału lat 90-95. Akurat nie powiedział bym ze jest za mało pary bo dźwięk w tym zestawieniu jest genialny , krystaliczny z odpowiednim wypełnieniem , bardzo przejrzysty i ja bym to nazwał „prawdziwy”. Mi osobiście brakuje tylko większego kopa w dolnych pasmach . O ile na ogół taki gatunek muzyki jak jazz , klasyka , Indie rok brzmi bardzo dobrze i nic nie brakuje , tak brakuje tego wykopu np. W hip-hopie czy zwykłym popie którego tez czasem słucham.
  2. Cześć wam. Potrzebuję porady a mianowicie może ktoś z forumowiczów ma odpowiednią wiedzę, przesłuchał wielu modeli AP i jest w stanie powiedzieć które AP zagrają bardziej dołem aniżeli model AP Yara Evolution ? Aktualnie zakupiłem do systemu nowy wzmacniacz Sugden a28b który gra wyśmienicie i wyśmienicie łączy się barwą z moimi Yarami Evo ale jest ciut za jasno i trochę góra dominuje nad dołem, brakuje po prostu podłoża basowego. Wiem iż Yary Evo z reguły grają słabo dołem ale czy np. model Tempo II nad którym mocno myślę zapewni lepsze dociążenie dźwięku w dolnych rejestrach ? pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.