Jump to content

abyss

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz tak piszesz, bo jest to wygodne. Gdybyś tak naprawdę sądził, to umieściłbyś schabowego na pierwszym miejscu. I nie ma to nic wspólnego z twoimi realnymi zapatrywaniami. Zestawiłeś ze sobą przeciwieństwa (twoim zdaniem), podczas gdy w rzeczywistości takie porównanie jest pozbawione sensu. Nic podobnego:
 2. Myślę, że to zbyt daleko idący wniosek - nie wynika on zupełnie z mojego wpisu. Więc może jest on wynikiem jakiegoś kompleksu? Np. traktowania siebie jako pępka świata i odnoszeniu wszystkiego do swojej osoby? Moja wypowiedź dotyczyła jedynie tego że tekst: "Tylko że to jest jak porównanie sushi do schabowego" jest bez sensu, ponieważ nie każdy przedkłada sushi nad schabowego i odwrotnie.
 3. Nie wiem, ale ktoś ją do tego zachęcił.... Naprawdę przywiązywanie wagi do takich rzeczy jest śmieszne, podobnie jak powyższe porównanie, biorąc pod uwagę, że coś takiego jak gust, wszystko jedno czy dotyczy potraw, ubioru, trunków czy też sprzętu audio jest rzeczą subiektywną i nie może być podstawą do jakichś sensownych wniosków. Przecież to co niby świadczy o wyrafinowaniu w jednej kulturze, w innej może być uznane za totalny obciach. Na marginesie, prostak spożywający sushi pozostanie prostakiem ........
 4. Ale przykładów nie podasz?
 5. Owszem, znam i doceniam 🙂 Dzięki.
 6. abyss

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Dzięki za odpowiedź. To prawda. Często początkowa fascynacja okazuje się potem męcząca 🙂
 7. Chciałem tylko sprawdzić, czy kolega Purple teoretyzuje, czy też potrafi wskazać przykłady na poparcie swoich tez i coś mi się wydaje, że odpowiedzi się nie doczekam 😉
 8. Rozumiem, że są transjenty, że jest faza, opóźnienia i że są to rzeczy niezmiernie ważne dla każdego, kto chce mieć doskonały dźwięk w domu. Ale są to pojęcia dość trudne i nie każdy da sobie z nimi radę. Wobec tego byłbym niezmiernie wdzięczny, gdybyś zechciał uchylić rąbka tajemnicy i podał parę przykładów nagrań spełniających kryteria, o których pisałeś. I prosiłbym, by to były konkrety, tzn, utwór, tytuł płyty, wykonawca, w miarę możliwości data wydania i nr katalogowy płyty. Wtedy każdy będzie mógł sam się przekonać jak brzmi prawidłowo zrealizowane nagranie.
 9. abyss

  Audio mity

  Na jakich kablach słuchasz?
 10. DOL jest nagrywany z mp3 🙂
 11. abyss

  Wzmacniacz do 20 tyś

  A co sądzicie o Electrocompaniet ECI-6D?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.