Jump to content

andycooler

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Te typy tak już mają 😄 Każdy z nich musi mieć ostatnie zdanie. I to może ciągnąć się bez końca.
 2. Przejdzie ci. Nie załamuj się 🙂
 3. andycooler

  Kolumny do Naima

  Ja bym pomyślał o jakimś Spendorku. Ale każdy powinien wybierać sam.
 4. Koń jaki jest każdy widzi. A moje uwagi można zastosować do wszystkich kolumn podobnej konstrukcji - "słupkowej". Nie ma w nich nic odkrywczego ani też obrazoburczego. Są to rzeczy oczywiste, których niektórzy zdają się nie zauważać. A chowanie głowy w piasek niczego nie zmienia.
 5. Nie wiem czemu kolumny ` dwoma 14cm (!) głośnikami "basowymi" o dużym wychyleniu membrany w formie najmodniejszych obecnie wąziutkich słupków mogą budzić takie zachwyty. Chyba tylko dlatego, że ze względu na modę większość klienteli nie słyszała nigdy prawdziwego basu i to co wydobywa się z małych głośniczków z basrefleksem uważają za ideał. Każdy ma swoje fanaberie, to jedno. To, że ktoś wybrał jakiś sprzęt wcale nie musi oznaczać, że będzie się on podobał komuś innemu. Kierowanie się opiniami jest, łagodnie mówiąc ryzykowne. P.S. Trzeba zwrócić uwagę na niską efektywność tych kolumn - świadczy to o silnej korekcji przetworników zwrotnicą.
 6. Nie uniesz czytać, czyli jesteś osobnikiem, który: Napisałem, że dawno nie czytałem głupszego tekstu. Nie pochlebiaj sobie, rekordzistą nie jesteś, ale do czołówki się kwalifikujesz.
 7. Ty do nich z pewnością nie należysz. Wg badań tylko 3% ludzi myśli samodzielnie. Też do tej grupy nie należysz, ponieważ powtarzasz w kółko audiofilskie bajki.
 8. Głupszego tekstu dawno już nie czytałem.
 9. O tym nie pomyślałem. Dzięki, spróbuję.
 10. Jak przy grajku jestśmy, to jaki telefon gra najlepiej?
 11. Szukam słuchawek do telefonu. Co wybrać - Kossy Porta Pro czy jakieś nieduże Senheissery?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.