Jump to content

KamilCIA28

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ....no i teraz przydałby się sklep który to wszystko ma na stanie 🙂 ,a ja mógłbym tam zamieszkać na tydzień. W swoich pierwszych strzałach stawiam na kombajny bo słucham dużo radia, sporo nowych rzeczy Spotify a na półkach leży 3k CD. Tylko nie mam na czym słuchać 😞
 2. witam, Po zaciętej walce z żoną, kilku siniakach i fochach musiałem wywiesić białą flagę. Żadnego przemeblowania, żadnego przesuwania, więc drzwi muszę wyważać od nowa. Tzn. mam salon ok 22m2. NIe mam miejsca - jestem skazany na system mini i kolumny, które będą musiały stać przy ścianie (blisko ściany) - czyli przedni bass reflex. Na razie wypatrzyłem Yamaha PIanocraft 670d. DO tego kolumny Bowers & Wilkins 685 S2. NIestety Pan w jednym ze sklepów powiedział mi że one grają tak dobrze że ich nie będzie rozpakowywał i trzeba brać jak dają. Trochę mi witki opadły. W oko wpadły mi też kolumny Elac Debut 2.0 B5.2. TU z kolei nie wiem czym je napędzić. Macie jeszcze jakieś typy ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Jest to poniekąd kontynuacja wątku :
 3. @Q21 A już wydawało mi się że mam ampli wybrany :(. Postaram się obejrzeć Wasze propozycje. Niestety mam do Was daleko - stolica :(. Co do ustawienia w pokoju Pomierzyłem dokładnie i mam : cały pokój 435 cm, jeden regał 67 cm, stollik pod TV 150 więc przy ustawieniu : regał kolumna stolik kolumna regał mam 75 cm na każdą z kolumn. Czy to nie jest już wystarczająco ?
 4. Wrzucam nieudolny plan pomieszczenia. Tam naprawdę nie ma gdzie i jak tych głośników postawić ( albo ja nie mam pomysłu ). Może ze 30 cm by się udało wygospodarować . Myślałem że jakis przedni bass reflex albo małe monitory będą ratunkiem :((.
 5. cześć, chcę kupić amplitener Yamaha R-N803D. Kompletnie nie mam pomysłu na głośniki. Mój problem polega na tym, że będą musiały stać przy ścianie,. Po bokach może uda się jakieś miejsce wygospodarować, ale z tyłu nie ma takiej opcji. Salon ma 22 m2, słucham głównie rock/metal/jazz/blues z naciskiem na te 2 pierwsze gatunki - nie bardzo głośno. Budżet max 10k na wszystko, choć jeśli będzie warto mogę ciut przekroczyć. Z góry dzięki za pomoc :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.