Jump to content

young_jedi

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie kable byście polecili do zestawu nad c368+dali oberon7? Kompletuje pierwsze stereo i o zdziwienie trzeba kable kupić XD. Podobno jest to dosyć "ciepły" brzmieniowo zestaw i rekomendowano mi kabelki miedziane posrebrzane. A dodam, że odległość między głośnikami to 1,70 cm (nie licząc wysunięcia) to jaka na to dobra długość? Chętnie odkupię używki w uczciwej cenie, ale i w dobrym stanie i z bananami.
 2. ok chłopaki Audiolab 6000A jest spoko tylko cena razem ze streamerem to jakieś 4k. jak by kto miał odsprzedać to ok ;)
 3. Mam kolumny dali oberon7 i nadal stoję przed wyborem wzmacniacza stereo do 20m2 salonu. Początkowo myślałem o czymś mocno funkcjonalnym jak amp zintegrowany z DAC oraz z bluetooth i usb na flac. Taki kombajn który może być i streamerem i podłączyć go można pod TV. Po prostu CD i vinyle to dla mnie problem. Tu koledzy z forum i sklepów dawali już pewne sugestie, konkludując te najciekawsze to rotel a12(podobno lepiej brzmi z Dali oberon7, ale nie ma wi-fi) oraz Yamaha R-N803D (dźwięk trochę słabszy od a12, ale ma wifi + super design + multicast). Cena obu nowych to ok 3600-3900 Mój budżet to jednak 2,5 k, a jak na razie nie znalazłem "świeżych używek". Dlatego myślę o opcji B, czyli o zakupie integry z daciem, ale do konwersji cyfra-analog, łączności bluetooth, wi-fi, streamowania i usb wybrał bym zewnętrzne urządzenie takie jak hifiberry(duużo zabawy), ieast m30 lub sony WXAD-10. Tak już się w tym poplątałem, że mam ostry zamęt głowie. W skrócie jakbym poszedł na opcje B, to jaka parę byście wybrali(amp+streamer) pod te Dali?
 4. A dlaczego Dali oberon 7 są złe? Mam akurat takie, jak możesz to rozwiń myśl, bo mnie zaciekawiłeś ;)
 5. A jak byście mieli wybierać między Rotel a12, yamaha r-n803d (to regres?) a ew. audiolab (jaki model?) to serio są aż takie różnice dźwiękowe? Bo jak nie to r-n803d bije resztę funkcjonalnie. Oczywiście w parze z Dali oberon 7.
 6. Czy kolumny Dali Oberon7 zgrają się z R-N803D?
 7. Witam, właśnie zakupiłem kolumny dali oberon 7 i stoję przed wyborem wzmacniacza. Ze względu funkcjonalność(usb, bluetooth) i jakość dźwięku w stosunku do "relatywnie niskiej " ceny rozważałem rotel a12 (ew. używany nad c368 z modułem mdc ). Ktoś jednak podsunął mi yamahę r-n602 i zaczynam poważnie ją rozważać. Moje pytanie brzmi; czy yamaha ma sens z taki kolumnami, czy jest już jakiś realny następca tego modelu, czy lepiej dać sobie spokój i zostać przy rotelu a12? Na inne pokrewne opcje też jestem otwarty...
 8. Fajny sprzęt i rzeczywiście ma wszystko co trzeba, a jak jest z formatami bezstratnymi można puszczać z fona, albo kompa, czy bezpośrednio z pendrivea np.? Czy można na luzie podpiąć pod Tv? No i ja gra XD vs rotel a12?
 9. ps audio sprout100 to chyba pre wzmacniacz do słuchawek?
 10. Tak, widziałem te moduły, ale to tylko przykłady tego co bym chciał. Zapomniałem dodać, że musi być też złącze pod tv(optyk?).
 11. Składam swoje pierwsze stereo. Kolumny już mam dali oberon 7. Teraz szukam wzmacniacza; z usb(najlepiej front) i bluetooth, może z dac, no tak żeby dobrze grał z kolumnami. Mam na oku dwa; rotel a12 oraz NAD C368. Budżet to 2,5-max 3 k. Ewentualnie droższy model, ale lekko używany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.