Jump to content

focu2001

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Zapytam może jeszcze jaka kwota minimalna według Was byłaby mi potrzebna żeby kupić jakiś nowy zestaw o dobrej jakości i mocy. Z dużymi kolumnami i wzmacniaczem z funkcją WiFi. Nie zestawy mini. Pytam bo być może lepiej poczekać i dołożyć.?
  2. Dziękuję za propozycję, rzeczywiście telewizor będę chciał podłączyć, jako źródło na początek będzie tv i radio. TV mam z internetem, to coś tam uda się posłuchać. Nadmienię że lubię miękki mocny bas. Wiem że w tej kwocie szału nie będzie ale przy Waszej pomocy na pewno coś wybiorę. 🙂 Dziękuję za wskazówki 🙂
  3. Witam wszystkich , doradźcie mi proszę jaki wzmacniacz i kolumny kupić do salonu w domu , w załączniku ogólny plan salon i cały dół domu . Salon ma metraż 24 m2 i jest otwarty tak jak na zdjęciu. Słuchamy bardzo różnej muzyki tak że sprzęt musi być w miare uniwersalny . Kwota jaką w tej chwili mogę przeznaczyć to 2000 zł na używany bądź 3000 na nowy (raty) Jako że to będzie pierwszy sprzęt tego typu u mnie to kompletnie nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze dlatego te ż o ile to możliwe mój wybór będę opierał na waszych propozycjach . Dziekuję za wszystkie porady .
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.