Jump to content

VoyTechG

Administratorzy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

645 profile views
 1. https://www.udanezycie.com/ Założyłem forum dyskusyjne o rozwoju :) Jakby ktoś był zainteresowany tematyką to zapraszam.
 2. Cześć, aby dodać odpowiedź w klubie trzeba być jego członkiem. W tym klubie akurat w dwóch wątkach zostały wyłączone odpowiedzi.
 3. Cześć, funkcjonalność powinna być już dostępna na poniższych skórkach:
 4. Powinno już działać, proszę o sprawdzenie. Czy mógłbyś podesłać link z podstroną, na której tak się dzieje? U mnie wszystko normalnie.
 5. Cześć, powinno juz działać. Daj znać czy jest ok.
 6. Wow! Na pewno sięgnę po tą pozycję w najbliższym czasie. Warto dodać, że w dzisiejszych czasach oprócz kasy to umiejętności zapewniają nam wolność i sprawiają, że możemy czuć się pewnie czy wyjechać w dowolne miejsce nie obawiając się o utratę pracy czy nawet pieniędzy, które zawsze możemy odrobić.
 7. Richard Dawkins należy na pewno do jednych z najwybitniejszych myślicieli i naukowców współczesnego świata. Naprawdę warto się nim zainteresować. Niestety nie miałem okazji czytać jego książek, ale czekają w kolejce :)
 8. Witam wszystkich, pierwszą postacią, która przychodzi mi do głowy, gdy myślę o rozwoju jest Jordan Peterson i jego książka "12 życiowych zasad: antidotum na chos". W tytule tym przywołuje on w formie pouczających przypowieści 12 życiowych zasad, którymi każdy powinien się kierować, jeżeli chce mieć lepsze życie. Czytał ktoś z Was tą książkę? Jak wrażenia? Jakie inne tytuły warte polecenia znacie?
 9. A czy mógłby Pan ponownie zamieścić filmik z tego jak Pan wrzuca te opinie? Tak, aby było widać, że na końcu rzeczywiście nie ma tego tematu. Napisałem jeszcze do użytkownika @byca aby pokazał mi jak to robi, ponieważ ja dodając opinie z różnych skórek i na różnych kontach z różnymi uprawnieniami otrzymuję te tytuły, więc nie możemy dojść co jest nie tak.
 10. Mój ulubiony wiersz to ten autorstwa Andrzeja Kotańskiego: "Człowiek nie powinien spędzać życia w pracy bo to grzech Bóg dał nam Paryż, Wenecję architekturę secesyjną, zegarki i zegary Art deco dał nam poziomki zamglone świty za oknem kawiarni sklepy dał nam Tomasza Manna oraz Prousta a także wrzosowiska Irlandii oraz wymyślił bilard i nastolatki i tysiąc innych rzeczy jak wodospady, Boską Komedię, fajki, wiersze Rilkego, ulice wysadzane plantami na południu, amerykańskie samochody z lat czterdziestych, pióra Mont Blanc, przewodnik po Grenadzie oraz Koniaki Giny Whisky I Bordeaux na pewno nie w tym celu żebym siedział przez osiem godzin dziennie w pracy jak jakiś ch*j."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.