Jump to content

CienkiAndy

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taki CD to pewnie 1000 PLN. To wystarczy na parę lat abonamentu... Tylko co z tymi płytami zrobić. Dzięki za propozycje. Teraz czas na odsłuch we Wrocławiu i ustalenie twardej granicy bo zaraz skończę z westminsterami 🙂
 2. Problem to zepsuty CD. A segmenty wieży są połączone płaska wielożyłowa taśmą. Wzmacniacz to pioneer mj 310. CD się chyba nie da dokupić a o przejsciowkach nie słyszałem. Ulubiona artystka Diana Krall. Idealnie byłoby przeznaczyć więcej na kolumny i wykorzystać stary wzmacniacz ale to chyba odpada. Btw smsl jest fajny bo jest tani i fajny 😀
 3. Zadanie jest trudne przez budżet i metraż. Salon ma 30m2 i wychodzi na hol 10 m2. Podłogi drewniane z dywanami. Słuchacz/mama ma 55 lat. Smooth jazz + rock. Ucho raczej zwykłe. Myślę że doceni przede wszystkim dobrą scenę. Aktualnie ma 30 letni zestaw stereo Pioneera i niskie kolumny dwudrożne na podłodze. Wzmacniacz chyba 2x50 W. Całość raczej do sprzedania. Budżet: 3500 PLN Funkcje: CD, FM, Pendrive, Spotify Stan: Nowe Po przeczytaniu internetów mam taki pomysł: Kolumny: Polk Audio T50 = para 1000 pln z niemiec Wzmacniacz: S.M.S.L. SA-98E = 400 pln z chin Źródło: Yamaha CD-NT 670D = 1600 pln z PL Kable: 30m Amazon basics + banany + listwa = 300 PLN Będzie OK czy da się za max 3,5k lepiej? Z góry dzięki za rady.
 4. Zadanie jest trudne przez budżet i metraż. Salon ma 30m2 i wychodzi na hol 10 m2. Podłogi drewniane z dywanami. Słuchacz ma 55 lat. Smooth jazz + rock. Ucho raczej zwykłe. Myślę że doceni przede wszystkim dobrą scenę. Aktualnie ma 30 letni zestaw stereo Pioneera i niskie kolumny dwudrożne na podłodze. Wzmacniacz chyba 2x50 W. Całość raczej do sprzedania. Budżet: 3500 PLN Funkcje: CD, FM, Pendrive, Spotify Stan: Nowe Po przeczytaniu internetów mam taki pomysł: Kolumny: Polk Audio T50 = para 1000 pln na amazon.de Wzmacniacz: S.M.S.L. SA-98E = 400 pln na aliexpress Źródło: Yamaha CD-NT 670D = 1600 pln z PL Kable: 30m Amazon basics + banany + listwa = 300 PLN Będzie OK czy da się za max 3,5k lepiej? Z góry dzięki za rady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.