Jump to content

Kuniu

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Posiadam na stanie sprzęt rotela. Zastanawiam się czy sprzedać czy zostawić. Gra super. Ile to może byc warte? rdv-1092 rsp-1098 rmb-1095 bede wdzięczny za jakakolwiek wycenę.
 2. Kuniu

  KEF Q750

  Witam wszystkich. To może ja zadam pytanie. Chce większe kolumny i chciałbym zapytać o model kef q500 nie mydlić z q550. Proszę o info czy ktoś to ma i jak grają. U mnie „beda” podłączone te lub inne kef pod Rotel rsp-1098 + rmb-1095 Dzięki za jakakolwiek informacje. A może R ki. Ps. Wymieniam malutkie kolumny wiec proszę o informacje na temat kef Dziękuje.
 3. Rozumiem i dziękuje. Najwyżej Apple TV podłączę. Trudno. Dzięki za wyjaśnienie. Ps. Sorki za podwójny post. Miałem problemy z tapatalk.
 4. Witam. Panowie czy ktoś mi powie co to za gniazdo computer io w rotelu rsp 1098 ? Ktos miał z tym doświadczenie ? Dziękuje Ps. To moj pierwszy post.
 5. Panowie i panie. Mam pytanko. Posiadam rotela rsp1098. Możecie mi powiedzieć czy można go wpiąć do sieci. Ma wejście computer Io. Jeżeli nie to w jaki sposób może obsługiwać muzyczne serwisy lub poszczona z tel. Może ktoś to zrobił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.