Jump to content

Bartosz Kaźmierczak

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Panowie poproszę Was jako fachowców o podpowiedźw co do mojego Kina Domowego. 😀 Jestem w trakcie jego budowy i mam kłopot co zrobić ze skośną ścianą za głośnikami gdzie są dwa okna. Panele które widać są z wełny 10 cm. Mają wymiar 100x50 cm. Robione własnoręcznie. Jak widać zestaw to 5.1.2 i stoi pod skosem ( niestety inaczej w tym układzie gdzie zależy mi na Atmosie nie dało się zrobić. Pokój ma wymiary 5,5 x 3,6 metra. Ścianka kolankowa na 60 cm a Sudół ma 130 cm i przechodzi w skos. Mam teraz jak klaszcze pewne echo o pewnie niskie częstotliwości przez ten skos są podbite. Proszę o poradę co dalej robić. Pozdrawiam 😀.
  2. Witam. Posiadam oddzielny pokój kinowy w którym od jakiegoś czasu wprowadzam pewne zmiany. Obecnie posiadam zestaw 5.1 na głośnikach HECO VICTA PRIME 702 z subem oraz efektowymi. Wszystko spięte z ampli SONY STR DN-1080. Chciałbym dorzucić dodatkowo 2 głośniki ATMOS w sufit podwieszany. Moje pytanie jest o ich umiejscowienie. Kanapę mam niestety bezpośrednio przy ścianie a do każdego głośnika frontowego z miejsca odsłuchu mam 2,5, metra. ( Pokój na poddaszu 5,5 m x 3,7 m ale ze skosem po długiej ścianie, wysokość 2,8 m ). I teraz czy lepiej te głośniki montować bezpośrednio nad głową czy jak daleko wysunięte do przodu. Jeśli bezpośrednio nad miejscem odsłuchu to z uwagi na ścianę za plecami jak daleko od tej ściany ?? Proszę o poradę fachowców :)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.