Jump to content

marcinkl

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Rozumiem. Dziękuję bardzo za pomoc 🙂
  2. Połączenie (Spotify Connect lub Google Cast przez wbudowanego chromecasta) jest dość problematyczne, ponieważ dość często jest hmm... przerywane, a czasem w ogóle nie można go nawiązać. To nie jest raczej problem z moją siecią wi-fi, ponieważ połączenie na zewnętrznym chromecaście jest bardzo stabilne.
  3. Witam, Na wstępie zaznaczę, że jestem laikiem w tym temacie. Po podłączeniu Chromecasta Audio do wzmacniacza Onkyo TX-8270 kablem JACK 3.5 - 2RCA CINCH (MELODIKA MDMJ2R05) i streamowaniu przez Spotify (wersja Premium) nie mogę uzyskać sygnału w postaci PCM. Taki sygnał bez problemu dostaję przez wbudowanego we wzmacniacz chromecasta lub Spotify Connect, które jednak niemiłosiernie "rwą" połączenie (stąd osobny Chromecast Audio). W opcjach Chromecasta Audio w aplikacji Google Home widzę jedynie opcję "Pełny zakres dynamiczny", którą mam oczywiście zaznaczoną. Bardzo proszę o pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.