Jump to content

1engineer

Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Dzięki za odpowiedź. Czyli seria Denon 4500 też dobrze zgra się z Silverami 300 wg Ciebie? Myślałem, że te amplitunery są bardzo zbliżone do siebie (przynajmniej pod kątem ceny). W salonie odsłuchowym powiedziano mi, że RZ830 lepiej poradzi sobie w stereo, zagra bardziej ostro, zdecydowanie w kinie. Pracownik salonu radził posłuchać tych kolumn z Denonem...dźwiek będzie cieplejszy, bardziej plastyczny. Czy sądzisz, że do kina na 16mkw lepiej sprawdzi się sub RELa np. T7 czy Velodyne EQ-MAX10 lub ta nowsza wersja Wi-Q10? Velodyne bardziej sub do kina, REL lepsza kontrola... Zastanawiam się jeszcze gdzie zamocować FX...na ścianie bocznej czy tylnej. Myślę o uchwytach VLB 200 vogels, skręcić głośniki w stronę miejsca odsłuchowego i maksymalnie nachylić je w dół - wg. producenta uchwytu 15 stopni. Pokój mam mały więc kombinuję. Rozumiem, że wycena sprzętu na priv... Pozdrawiam
  2. Witam serdecznie, Stoję przed wyborem kina domowego. Pokój ma 18mkw. Byłem na odsłuchu MA Silver 300 z Onkyo RZ830 ale tylko w stereo. Dźwięk bardzo przypadł mi do gustu, natomiast nie wiem jak system 5.1 oparty na głośniku centralnym z tej serii oraz FX na tyłach zagra w kinie? Dodatkowo zastanawiam się nad subem Velodyne EQ-MAX10 lub jego odpowiednikiem RELa. Co sądzicie o takim zestawieniu? Czy MA Silver lepiej zgra się z Denonen 4500h? Nie mam możliwości posłuchać tych kolumn z Denonem w kinie. Z Onkyo w stereo na RZ830 gra jak dla mnie ok. Detale i przestrzenność, barwa tu mi wszystko pasuje. Jestem nowy na forum, za wszystkie sugestie wielkie dzięki!!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.