Jump to content

muzaman

Użytkownicy
 • Content Count

  827
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

246 Dobry

Recent Profile Visitors

4629 profile views
 1. Kiedy będzie to nie wiem. Ja przesiadłem się na piCorePlayera i jestem bardzo zadowolony. Musisz go wypróbować i sam ocenisz.
 2. Nie działa, bo zmienił się Tidal API token w upmpdcli. Najnowsza wersja już to ma ale moode jeszcze u siebie nie zaaplikował 🙂 [Hidden Content] na piCorePlayer działa Tidal. [Hidden Content]
 3. Ja mogę DigiOne 1.2 opchnąć za bardzo dobrą cenę 😄 200 i Twoja
 4. Jeśli obecny zainteresowany nie kupi mojego USBrigde SIg. to dam Ci znać.
 5. NIe chcę prorokować ale coś czuję, ze zostawisz go sobie na dłuzej. 😄
 6. Ho HO HO kolego 🙂 teraz to się zmarszczyłem jak fred w zimnej wodzie hahahaha. Konkretna maszyna. Słuchałem jej w premium sound jak robili pokaz...... ojj tak 😄 Kurde sorki skłamałbym to była ta poprzednia wersja Wavedream Dac. Tego Wavelight Dac przepraszam to nie słuchałem . Natomiast ten Wavedream to petarda też.
 7. Jak dobrze zaimplementowana i gra super to czemu nie. Natomiast chwalą z R2R tego gada: [Hidden Content] Chętnie bym go posłuchał. Tutaj jeden z panów o nicku Firegon był zadowolony: [Hidden Content]
 8. hahahaha tego nie wiem 😉 ale X1 fajnie gra. Tak samo Aurender A10. Jednak..... wolę osobno transport 😄
 9. Ja DACa już mam dobrego i nie potrzebuję rozwiązań typu lumin. Wolę osobno transport i DAC. Więcej możliwości 😉 . Jedyny wyjątek no może Lumin X1 😄
 10. Dokładnie jak mówisz jeśli LMS serwer gra do urządzenia, które nie obsługuje native DSD to LMS musi zrobić konwersję. W innym przypadku Native DSD śmiga aż miło.
 11. A daj mi link gdzie jest napisane, że LMS tylko konwertuje do PCM?? 🙂 W LMS serwerze wymuszasz przełącznikami czy ma puszczać DSD Native czy DoP.
 12. USBridge Signature po USB vs. SOTM SMS-200 Ultra Neo po USB. Sotm zagrał lepiej. USBridge Signature po USB vs. SOTM SMS-200 Neo po USB. Zagrało dla mnie identycznie. Posiadam USBridge Sig. więc dla mnie wybór to wersja Ultra Neo. To co mi się podoba w SOTM to soft, który skupia "wszystkie" funkcje bez tasowania kartami jak w przypadku USBridge. Mam tutaj zaczynająć od roon bridge, MPD, LMS, Airplay, Squeezlite, HQ Player NAA. Klik klik i działam na czym chcę.
 13. Tak w LMS Tidal gra na urządzeniu. LMS jest serwerem i nie jest nic przekazywane z telefonu. DSD również możesz na LMS puszczać. Dyski zewnętrzne również są obsługiwane. Podłączasz do sotma i działa. Jak użyjesz MPD usługi to też gra Tidal na urządzeniu identycznie jak masz moode na malince. Jedyny wyjątek, że przy moode na malince czy MPD na stm potrzeba dodatkowej apki do zarządzania, przykładowo mconnect. w Przypadku LMS możesz używać apki dodatkowej jako pilota ale nie musisz, bo działa też jako samowystarczalny produkt - przeglądarka jak w Volumio. Ja zrezygnowałem z volumio i używam piCorePlayer z LMS serwerem. [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.