Jump to content

Grzesiek373

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Są w fazie, Membrany sprawdziłem paluszkiem i też się wszystko zgadza. Ale warto sprawdzić chociażby polaryzację na kablach 🙂
  2. Tej opcji nie ćwiczyłem, na weckend przetestuję, dam znać. 😉
  3. Witam. chciałem podpiąć się pod temat. Posiadam paczki TANNOY XT6F które podpięte do piecyka DENON PMA-1520AE są kabelkami MELODIKA cukierki. Źródłem jest gramofon SONY PS X-6. Układ pomieszczenia i ustawienie kolumn jak na załączonym zdjęciu. I tutaj jest problem z dołem pasma. Praktycznie nie słychać niskich (gzieś tam są ale w tle - trzeba się wsłuchać porządnie) , za to dominuje góra i średnica. Podpinałem kilka różnych piecyków ale bez efektów. Po wyłączeniu direct'a i podkręceniu niskich o około 4 dB na regulatorze barwy jest lepiej (pojawiają się niskie) ale nie o to przecież chodzi. I tu pytanie do bardziej doświadczonych Kolegów z forum: czy po porostu XT6F są zbyt małe do tego pomieszczenia, czy to raczej problem z z akustyką. Na pewno pomieszczenie jest dalekie od ideału (Płytki na podłodze, ściany gołe, duże okno tarasowe szerokie na 3m, do tego aneks kuchenny i korytarz - razem około 38m2).
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.