Jump to content

Andrzej Alex

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Niestety gorsze. Kontrast też. Moje odczucie przy materiałach 1080p. Przyniosłem własne blu-rayie. Może w tej kwocie nie da się zrobić 4k HDR z kolorami i kontrastem na poziomie TW6700. Musiałem wybrać 4k HDR vs. 1080p. Nie.
 2. Miałem prezentacje Optoma UHD40 vs. Epson TW6700. Obraz wyświetlany na MagicScreen. Wybrałem Epsona. Dużo lepsze kolory i kontrast, minimalnie gorsza czerń. Przy materiale HDR optoma wypadła lepiej ale ponieważ filmy, które oglądam 4k i HDR nie posiadają, więc Epson u mnie świeci. TW 6700 od 3700 zł teraz.
 3. Dziękuje za informację. Chciałem identycznie podłączyć: DAC i kino domowe. Napisałem też do Atoll i odpisali mi tak. Dear Sir, Thank you for your message. Those inputs are on parallel this means that if you connect two preamplifier at the same time their output signals will be mixed this could damage the output stages of the preamps. The best is to use a by-pass input of a preamp. Best regards. ATOLL Team
 4. Witam w klubie. Kupiłem używaną AM200se i mam pytanie. Czy mogę podłączyć dwa przedwzmacniacze do niej ? Lub przedwzmacniacz i amplituner przez jego pre out? Chodzi mi o wykorzystanie podwójnego wejścia analogowego. Czy ktoś może ma tak podłączone urządzenia.
 5. Sprawdziłem i poczytałem. Fajne ale poza zasięgiem w moim budżecie. W tej chwili myślę o używanym Heglu H80 ( ma baypass ) i Onkyo 696. A za jakiś czas używany DAC.
 6. Czy chodzi o coś takiego: wzmacniacz z wejściem typu "bypass" podłączony do amplitunera z wyjściem z przedwzmacniacza i wyjście z przedwzmacniacza, dla przednich kolumn, podłączone do wspomnianego wejścia we wzmacniaczu. Znalazłem taki opis na stronie highfidelity. Czy mógłby mi ktoś podać przykłady modeli, które zgrałyby się według powyższego schematu.
 7. S4Home dziękuję za odpowiedz, ale dopytam. Uważasz, że do stereo pomimo, że Elac-ki będą grały przez końcówkę mocy stereo lepiej, żebym kupił 830. Dopytuje, ponieważ może za mało jasno to napisałem w pierwszym poście ale filmy, które oglądam nie mają dynamicznej ścieżki dźwiękowej.
 8. Dzięki, nie wiedziałem, ze się zdublowało. Napiszę do moderatora o usunięcie jednego konta.
 9. Dzień dobry, proszę o opinie, sugestie w sprawie zakupu amplitunera z preout i końcówki mocy stereo. Mam do wyboru amplituner ex demo/używane Onkyo 696 ( 2100 zł) lub Onkyo 830 ( 3450 zł). W planach mam zakup końcówki mocy stereo za około 3500 zł. Szukam używanej a chce nią napędzić fronty Elac 247.3. Czy jest sens dokładać 1350 zł do Onkyo 830, gdy głównie filmy, które oglądam to tzw. kino moralnego niepokoju 😉 i nie potrzebuje mocy do fajerwerków kina akcji. Mój zestaw to 5.0.2 ( nie mam suba ), pokój 35mkw, prostokąt z dywanami i super ciężkimi kotarami w oknach. Sufit podwieszony i wygłuszony wełną mineralną. Kanapa stoi na środku salonu i jest ładny efekt surround, który w zupełności mi wystarcza i nie potrzebuje dodatkowych głośników. Źródło muzyki to wyłącznie Spotify.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.