Jump to content

Pakol

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja również zdecydowałem się na zakup sprzętu w Q21,ale wybrałem Denona DRA-800H z monitorami Pylon Ruby plus stendy do nich Norstona.Ciekaw jestem jak to wszystko zagra u mnie?
 2. Oskar91 napisz jak te Focale sprawowały sie z tym Denonem,bo akurat też biorę je pod uwagę(mają wydech bass reflex z przodu).
 3. Mały pokój 10 m-normalnie tragedia-i dlatego myślę o monitorach i to jeszcze z wydechem z przodu.Moja uwaga na razie skierowana jest na Cambridge SX 60 czy Aeromaxy 2, Elac Debut B6 .2, Focal Chorus 706 lub Chora 806,Pylon Audio Ruby,Opal lub Diamond.Jedynie Opale mają wydech z tyłu.Muzykę słucham bardzo szeroko,od rocka,metalu,alternatywy po przez elektronikę,pop czy nawet jazz.Przede wszystkim zależy mi na fajnej scenie z szczegółami.Chciałbym posłuchać swojej muzyki i odkryć w nagraniach rzeczy,których wcześniej nie słyszałem(przedtem amplituner 5.1 Yamahy + Eltaxy Universe 5.0 i subwoofer Yamaha Sw 011).Kiedyś nastawiłem sie na kino domowe i filmy teraz chcę kompromisu między kinem domowym(bo lubię koncerty na blue rayu) a stereo.Właśnie obecny Denon DRA 800H czy Marantz NR1200 biorę pod uwagę,chyba że ktoś poleci mi inne fajniejsze rozwiązanie.
 4. Z jakimi monitorami dobrze by ten amplituner Denona zagrał?
 5. Tool to nie tylko muzyka,to również klimat,otoczka,specyficzne zamiłowania artystyczne poszczególnych członków zespołu,to obrazy towarzyszące ich koncertom,to inspiracje zespołu wpływające na całość ich twórczości.Tool to już żyjąca legenda.Ich koncerty są jak msze dla fanów.Sam miałem przyjemność widzieć Tool na żywo 2 razy w naszym kraju.W 2007 roku w Spodku w Katowicach i w tym roku w Krakowie w Tauron Arenie.Za każdym razem ich muzyka wgniata w ziemię,a światła ,lasery i grafiki w tle robią niasamowity kolorowy show.Stwożyli swoje rozpoznawalne na całym świecie brzmienie i najnowsze ich dzieło wpisuje się w ich styl w 100%.Płyta ma jeden minus dla mnie,jest trochę za długa,bo uważam,że lepiej sprawdziłyby się jednak trochę krótsze numery.Tak czy siak,to jednak stary dobry Tool.
 6. Ja słuchałem tego Denona z Pylonami Opal 23 i Pearl 27 i też fajnie grało,ale to podłogówki.Mam tą samą zagwozdkę.Chcę wypróbować Denona DRA-800H oraz Marantza NR1200 i dobrać do nich dobre monitory,bo również w moim pokoju jest mało miejsca(10 m) i podłogówki byłyby za duże.Na razie myślę o Pylonach Diamond,Ruby lub Opal oraz Elac Debut 2.0 B6.2,Cambridge Audio SX60,Kef Q350. Wszystko zależy od ceny i jak mi podejdą takie zestawy.Zależy mi na szczegółowości,scenie i dynamice.Także muszę się wybrać do kolegów z Q21 w najbliższym czasie na odsłuchy,bo u nich posłucham (mam nadzieję) te wszystkie monitory.Co sądzicie o moich typach.Sprawdzą się?
 7. Witam jestem tu nowy i zielony jak trawa w Brytanii i chciałbym w tym temacie zadać Wam drodzy koledzy pytanie. Sam przymierzam się do zakupu amplitunera stereo i wstępnie chcę skupić swoją uwagę na dwóch nowościach Denona DRA-800H oraz Marantza NR1200,który niebawem będzie miał swoją premierę.To co wyczytałem w necie,to praktycznie podobne dane.Bajery w większości te same,moc na korzyść Denona,ale Marantz będzie za to współpracował od jesieni ze słuchawkami bezprzewodowymi. Na jaki z tych dwóch amplitunerów byście postawili?Który może mieć jednak jakąś przewagę co do brzmienia,jakości czy też dostępnych funkcji?Zapraszam do małej debaty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.