Jump to content

Rafkas

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Też obstawiałem, że jeśli miałaby być duża różnica, to trzeba już pójść w oleda. Przetestowałem Sony i spełnia moje oczekiwania. Jakość obrazu jest bardzo dobra, czysty dźwięk ze słyszalnymi basami, gra donośnie (dla mnie jest już wystarczająco głośno przy 10/100). Nie zauważyłem żadnych niepożądanych zjawisk. Jak na tę chwilę, mogę polecić ten model. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Temat do zamknięcia ;)
  2. Jasne, różnie bywa. A jeśli chodzi o telewizory - jest między nimi na tyle duża różnica, żeby zamienić Sony na LG? A może Sony mimo matrycy 50Hz jest nawet lepszy dzięki zastosowanym technologiom i jakości wykonania?
  3. Witajcie! Ostatnie godziny spędziłem na wyrobienie sobie opinii na temat telewizorów ze średniej półki - ich wodotrysków, odświeżań itp. Wczoraj w jednym z dużych elektromarketów zakupiłem w bardzo okazyjnej cenie telewizor Sony KD-55XF8096 z zamysłem, że jeśli mi się nie spodoba, to najwyżej sprzedam z zyskiem. W międzyczasie napotkałem model LG 55SK8000, który obecnie jest za 3000 zł. Cena wydaje się być atrakcyjna, matryca 100Hz itp. ale opinie na jego temat są podzielone. Czy warto sprzedawać Sony na rzecz LG (nie będę musiał dopłacać, bo podobną kwotę uzyskam ze sprzedaży)? Zależy mi przede wszystkim na jakości obrazu i dźwięku przy oglądaniu piłki nożnej ze streamów online, YouTube oraz w grach konsolowych. Funkcje SMART pomińmy. Z góry dzięki za pomoc!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.