Jump to content

oskar91

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Mam zamiar w niedalekiej przyszłości rozszerzyć swój zestaw stereo o odtwarzacz sieciowy i CD. Obecnie posiadam wzmacniacz Audiolab 6000A, który gra razem z Focal Chora 806. Rozważam trzy opcje: 1. zakup w pierwszej kolejności małego odtwarzacza sieciowego np. popularnej Yamaha WXAD-10 i następnie używanego odtwarzacza CD, 2. zakup w pierwszej kolejności małego odtwarzacza sieciowego np. popularnej Yamaha WXAD-10 i w trochę dłuższym okresie czasu nowego odtwarzacza CD, 3. zakup sieciowego odtwarzacza CD. Budżet taki chciałbym przeznaczyć na całość to 1500 zł w przypadku opcji 1 i 3 lub 2000 zł w przypadki wariantu 2. Która opcja jest najlepsza i na jaki sprzęt najlepiej zwrócić uwagę?
 2. Sprzęt kupiony, ostatecznie padło na kolumny Focal Chora 806 ale zrezygnowałem z amplitunera i postawilem na Audiolab 6000A. Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc. Z mojej strony mogę wszystkim polecić odwiedzenie salonu Q21, to własnie tam miałem okazję osłuchać największą ilość sprzętu i dzięki temu wybór padł na wzmacniacz a nie amplituner.
 3. @Pakol Mi te kolumny w połączeniu z cieplejszą charakterystyką Denona bardzo przypadły do gustu. Grały bardzo równo, z mocno zaznaczoną średnicą. Niektórym może brakować trochę basu ale to zależy czego się słucha. W porównaniu do Klipscha dłuższy odsłuch był przyjemniejszy, Focal nie jest tak agresywny w wysokich tonach, ale niczego mu tu nie brakuje.
 4. Byłem ostatnio na kilku odsłuchach i zastanawiam się pomiędzy 3 kolumnami: 1. Focal Chora 806 2. B&W 606 3. Klipsch RP-600M Kolejność nie jest przypadkowa. Zakładając, że kupowałbym ampli Denona to zdecydowałbym się na Focale. Nie jestem jednak do końca przekonany czy ten sprzęt jest wart prawie 3 tys. zł i zastawiam się nad kupnem wzmacniacza i przystawki do streamingu (np. Yamaha WXAD-10 lub Apple TV 3Gen). Naturalnym wyborem zamiast DRA-800H byłby PMA-800NE, ale może w tym budżecie jest coś lepszego?
 5. @S4Home Myślałem o takim połączeniu (wzmacniacz + odtwarzacz), ale funkcjonalność porty HDMI w DRA-800 są dla mnie game changerem.
 6. @S4Home a możesz zaproponować jakiś system dzielony o takich samych funkcjonalności w budżecie do 3 tys. zł? Denona jeszcze nie kupiłem.
 7. A co sądzicie o kolumnach Wilson EL-4? Byłem na krótkiej prezentacji i ogólnie wywarły na mnie dobre wrażenie. Może ktoś ma takie kolumny i może się podzielić opinią po dłuższym użytkowaniu?
 8. Panowie, Dziękuje za ostatnie kilka propozycji, ale szukam kolumn podstawkowych. Na podłogowe niestety nie mam miejsca :(
 9. Bardzo chętnie odwiedziłbym Wasz salon, ale niestety mam do Was prawie 200 km 🙂 Dali Oberon 3 odsłuchiwałem i z Denonem X2500 był dla mnie zbyt spokojny i "zlany". Wymienione Monitory i KEFy mam gdzie odsłuchać, ale skoro będą grać podobnie do Dali to nie wiem czy jest sens. Szukam jakiejś alternatywy dla kolumn od Klipsch. Focal Chora 806 w Warszawie jeszcze nie udało mi się znaleźć.
 10. Witam, Szukam kolumn podstawkowych do współpracy z Denonem DRA-800H. Sprzęt służyłby jako nagłośnienie salonu (16m2) z aneksem (łącznie 23m2). Służyłby nie tylko do odsłuchu muzyki ale również jako nagłośnienie przy oglądaniu filmów. Budżet jaki mogę przeznaczyć na kolumny to 2000-2500 zł za parę. Jakiś czas temu odsłuchiwałem kolumny Klipsch RP600m z Denonem X2500 i nie ukrywam, że to połączenie przypadku mi do gustu więc Klipsch będzie jedną z opcji. Oczywiście planuje odsłuch kolumn przed zakupem ale chciałbym trochę zawęzić wybór.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.