Jump to content

oskar91

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. A co sądzicie o kolumnach Wilson EL-4? Byłem na krótkiej prezentacji i ogólnie wywarły na mnie dobre wrażenie. Może ktoś ma takie kolumny i może się podzielić opinią po dłuższym użytkowaniu?
  2. Panowie, Dziękuje za ostatnie kilka propozycji, ale szukam kolumn podstawkowych. Na podłogowe niestety nie mam miejsca :(
  3. Bardzo chętnie odwiedziłbym Wasz salon, ale niestety mam do Was prawie 200 km 🙂 Dali Oberon 3 odsłuchiwałem i z Denonem X2500 był dla mnie zbyt spokojny i "zlany". Wymienione Monitory i KEFy mam gdzie odsłuchać, ale skoro będą grać podobnie do Dali to nie wiem czy jest sens. Szukam jakiejś alternatywy dla kolumn od Klipsch. Focal Chora 806 w Warszawie jeszcze nie udało mi się znaleźć.
  4. Witam, Szukam kolumn podstawkowych do współpracy z Denonem DRA-800H. Sprzęt służyłby jako nagłośnienie salonu (16m2) z aneksem (łącznie 23m2). Służyłby nie tylko do odsłuchu muzyki ale również jako nagłośnienie przy oglądaniu filmów. Budżet jaki mogę przeznaczyć na kolumny to 2000-2500 zł za parę. Jakiś czas temu odsłuchiwałem kolumny Klipsch RP600m z Denonem X2500 i nie ukrywam, że to połączenie przypadku mi do gustu więc Klipsch będzie jedną z opcji. Oczywiście planuje odsłuch kolumn przed zakupem ale chciałbym trochę zawęzić wybór.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.