Jump to content

Krzysztof G

Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Nie zauważyłem akurat żadnego przycinania a i z plikami wszystko jest ok ale polecam używać innej aplikacji do zarządzania plikami, ja np używam MusicLife od Arcam ale każdy może jej używać nie ma znaczenia czy masz ich sprzet, wybierzesz jako audio output swojego IEAST a wejście pliki z serwera u mnie Synology i jest git. Nadal mnie dziwi jednak to wyjście optyczne dlaczego u jednego jest regulowane a u innego stałe, czy to wynika z różnicy w sprzęcie czy tylko oprogramowaniu ? Głównie przez to mam ochotę zmienić tego IEAST bo poza tym jest super.
  2. Witam posiadam dwie sztuki IEAST m30 i mam mały dylemat bo niby dwa takie same a jednak inne albo któryś jest jakoś dziwnie uszkodzony. Na jednym Z nich tym starszym dźwięk na wyjściu optycznym jest stały tzn. nie można go regulować (chodzi o glosnosc ) regulacja działa tylko na wyjściu analogowym (mini jack) i wydaje mi się ze tak jest prawidłowo ale mam drugiego którego kupiłem kilka dni temu i mnie troszkę irytuje, mianowicie regulacja głośności działa jak i na wyjściu analogowym tak i na wyjściu optycznym, wkurza mnie to bo mam wrażenie ze jak ustawie głośność na maxa to dzwiek jest delikatnie przesterowany, czy nie jest tak ze na wyjściu optycznym powinien być stały poziom głośności jak na typowym wyjściu liniowym ? . Podłączone to mam pod Arcam avr 600 wiadomo optykiem bo raczej nie ma co porównywać daca z IEAST z tym który jest w Arcam ie, ale sam nie wiem na jakim poziomie głośności powinien być ten IEAST, na fula ? W połowie ? Czy nie powinno to wpływać na jakość dźwięku w ogóle ?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.