Jump to content

Koluś

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koluś

  Wychył membran

  Haha, bardzo śmieszne. Faktycznie źródłem jest PC, ale z wpiętym M2Tech HiFace Two i wyłączonymi wszelkimi śmieciami typu EQ, bass boost itp. Utwór odtwarzałem z YT Music Premium. Zauważyłem, że podobny efekt jest z utworem: Post Malone - Sunflower.
 2. Koluś

  Wychył membran

  Witam. Czy taki wychył membran jak pokazany na filmie (link: ) jest czymś normalnym przy tak niskim poziomie głośności? Dzieje się tak tylko przy tym jednym utworze. Tytuł utworu to Bassotronics - Bass I Love You. Uszkodzi się coś jeśli bardziej podłgłośnię? Posiadam kolumny Pylon Audio Pearl 27 i wzmacniacz Pioneer A-40AE.
 3. Co o nich sądzisz? Jaką wielkość ma twoje pomieszczenie?
 4. Miał ktoś styczność z Pylon Audio Pearl 27?
 5. Witam. Jakie kolumny wybrać do wzmacniacza Pioneer A-40AE? Budżet 2000zł. Pomieszczenie 20 m2. Słucham różnych gatunków muzycznych, najczęściej elektroniczna, hip-hop/rap. Oczekuję czystości brzmienia, nisko schodzącego, wyraźnego basu, nie krzykliwych wysokich tonów. Po prostu żeby miło się słuchało, nie męczyło. Chciałem kupić Magnat Shadow 207, ale nie są już produkowane. Dobrze jakby można było później je rozbudować do systemu kina domowego.
 6. Czyli podsumowując można podłączyć do wyjścia głośników B we wzmacniaczu i wejścia SPEAKER LEVEL IN w subie. Wtedy gdy dopasuję poziom głośności suba do kolumn będzie się ona proporcjonalnie zmieniać jeżeli przekręcę pokrętło VOLUME we wzmacniaczu, dobrze rozumiem?
 7. Witam. Chciałbym dokupić subwoofer do mojego zestawu stereo, ale nie wiem czy będę mógł go podłączyć. Poniżej złącza wzmacniacza. A tutaj złącza subwoofera, którego chcę kupić.
 8. Dobra, ostatnia sprawa. Polećcie jakiś dobry i tani konwerter lub wzmacniacz z wejściem USB w podobnej kwocie co ten Pioneer + konwerter.
 9. Nie, zastanawiamy się tylko nad wzmacniaczem i kolumnami. Pioneer A-40AE ma już wbudowany DAC. Amplituner i resztę kolumn dokupię później.
 10. Co ty się tak czepiasz ciągle? Dobrze będzie.
 11. Czasem nie jest tak, że jeżeli wzmacniacz jest podpięty do amplitunera jako końcówka mocy to w kinie dźwięk do frontów jest kierowany właśnie z amplitunera do wzmacniacza a następnie do kolumn? Miałem na myśli, że już wybrałem. Nie kupiłem. Ale jeśli znajdzie się lepszy model w tym budżecie to chętnie zmienię decyzję.
 12. Muzyki będę słuchał tylko na frontowych kolumnach korzystając ze wzmacniacza, a filmy na wszystkich korzystając z amplitunera połączonego ze wzmacniaczem. Czemu więc jakość ma być gorsza? A kto tak powiedział?
 13. Polecisz jakiś konkretny? Do muzyki nie, ale do filmów jak najbardziej. 😉 Wolałbym nie kupować używanych i o ciekawszym wyglądzie.
 14. Halo! Jest tu jeszcze ktoś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.