Jump to content

Koluś

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Dobra, ostatnia sprawa. Polećcie jakiś dobry i tani konwerter lub wzmacniacz z wejściem USB w podobnej kwocie co ten Pioneer + konwerter.
 2. Nie, zastanawiamy się tylko nad wzmacniaczem i kolumnami. Pioneer A-40AE ma już wbudowany DAC. Amplituner i resztę kolumn dokupię później.
 3. Co ty się tak czepiasz ciągle? Dobrze będzie.
 4. Czasem nie jest tak, że jeżeli wzmacniacz jest podpięty do amplitunera jako końcówka mocy to w kinie dźwięk do frontów jest kierowany właśnie z amplitunera do wzmacniacza a następnie do kolumn? Miałem na myśli, że już wybrałem. Nie kupiłem. Ale jeśli znajdzie się lepszy model w tym budżecie to chętnie zmienię decyzję.
 5. Muzyki będę słuchał tylko na frontowych kolumnach korzystając ze wzmacniacza, a filmy na wszystkich korzystając z amplitunera połączonego ze wzmacniaczem. Czemu więc jakość ma być gorsza? A kto tak powiedział?
 6. Polecisz jakiś konkretny? Do muzyki nie, ale do filmów jak najbardziej. 😉 Wolałbym nie kupować używanych i o ciekawszym wyglądzie.
 7. Halo! Jest tu jeszcze ktoś?
 8. No to wzmacniacz mam z głowy - Pioneer A-40AE. Pozostaje jeszcze kwestia kolumn i przewodów. W sumie potrzebuję 10 m kabla.
 9. No dobrze. Pomieszczenie odsłuchowe ma 25 m2. Słucham różnych gatunków, najczęściej rap, trap, wszelkie odmiany muzyki klubowej, czasem rock, metal, a nawet niekiedy muzyka klasyczna. Można by rzec: słucham co popadnie, co w ucho wpadnie. 😀 Co do brzmienia to lubię mocny, wyraźny, głęboki bas. Ale taki który nie zagłusza reszty tonów, tylko wkomponowuje się w całość. Lubię słuchać głośno, niestety na moich obecnych głośniczkach gdy się trochę da głośniej dźwięk jest bardzo zniekształcony, zwłaszcza niższe tony. Dlatego teraz chcę sprzęt, dzięki któremu będę mógł posłuchać głośno i czysto. Jako źródło na razie będzie służyć komputer, ale w przyszłości planuję rozbudować ten zestaw do systemu kina domowego i wtedy oprócz komputera sprzęt będzie podłączony do odtwarzacza i/lub amplitunera jako końcówka mocy. Funkcje sieciowe nie będą potrzebne. Dochodzi jeszcze pytanie jaki DAC wybrać?
 10. Witam. Zamierzam kupić swój pierwszy poważny zestaw stereo. Mój budżet wynosi 3500 zł. Jakie kolumny, wzmacniacz i przewody polecacie? Słucham głównie muzyki z YouTube i tu mam najważniejsze pytanie: czy w ogóle opłaca się kupować zestaw w takim budżecie do takiego zastosowania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.