Jump to content

MusiałemZmienićNick

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Tylko muzyka

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. "Jeżeli słyszysz coś co dla ciebie brzmi jak country, to to jest właśnie country" Kris Kristofferson
 2. "Ucieczka z tropiku" oczywiście, ale jeszcze lepsza od od samego klipu jest opowieść o jego powstawaniu. To jest dopiero science fiction.
 3. Jeśli chodzi o przewieszenie to najlepiej ustawiać po dwóch szklaneczkach czegoś miłego, bo inaczej to albo drapak leci przez okno (uwaga zimą otworzyć) albo audiofil leci na pysk. 🤣
 4. Sam posiadam iFi Audio iDSD Nano Black Label i złego słowa powiedzieć nie dam, ale z zamkniętymi i w pracy?? na szybko ?? to Jednak Dragon. Wygoda, minimalne gabaryty, jakość/cena i znikomy pobór prądu, a także bezproblemowe podłączenie do smartfona... nieocenione.
 5. AKGK550 bardzo dobrze czują się z ESS Sabre wiec moim zdaniem albo uDAC2, albo DragonFly najlepiej RED. I małe i tanie i wystarczające.
 6. Kiedyś oglądałem dwa odcinki serialu"Szkoła" czy "Małolaty" nie pamiętam. Nie wierzyłem co tam zobaczyłem. Zawołałem wiec moich synów jeden z technikum drugi z ogólniaka i pytam czy tam też maja takie problemy jak w TV. Jeden odpowiedział " tato są ludzie i parapety" a drugi dodał "jak ktoś się trzyma z idiotami, to ma problemy idiotów , a jak z normalnymi to ma normalne problemy". O tamtej pory rozmawiam z nimi już tylko o muzyce, sprzęcie audio i samochodach.😁 A teraz fajny rap z domieszką country dla pogodzenia pokoleń 😄
 7. Wiecie co jest piękne w naszym hobby?? Mam przyjaciela , który zbiera minerały i On zawsze powtarza, że do całej kolekcji brakuje mu jeszcze 6 , a na własne oczy chciałby zobaczyć 10. A ja do całej mojej kolekcji potrzebuje 100 płyt które znam, drugie tyle, których jeszcze nie znam i z miliony utworów do przesłuchania których jeszcze nie słyszałem ,a są warte posłuchania choćby taki jak ten który zapadał Sławek. I dlatego muszę jeszcze dluuuuuuuuugo w zdrowiu żyć. Czego i Wam wszystkim w ten przepiękny świąteczny czas życzę🎅🎅
 8. Trochę rozmarzyliśmy się słuchając z Zoną propozycji Sławka i znaleźliśmy cover , który łączy nasze dwa światy 😁
 9. U2 i Queen dla żony . Za 69.90 a Gwiazdor jeszcze nie przyszedł. Hahahhahah
 10. Dla tych wszystkich , którzy teraz zakrzykną ...! Jesteś monotematyczny Jesteś monotematyczny Jesteś monotematyczny Mam tyko jedną odpowiedz - Wiem 🤣 Jednakże cytując poetę " Wzroku nie można oderwać od Jej głosu"
 11. Panowie . pamiętacie pierwsze zalążki Biedronkowo- winylowe ? stałem w tedy godzinę przed otwarciem po DP "Machine Head" Tak tak... haha Ian Gillan to mojej Pani guru wokalu jest, a Ona coś o tym wie, bo wokalu uczy.I wtedy był również DS.
 12. Była sam kupiłem , troszeczkę wiem , bo ja troszeczkę wariat DS jestem. Moja Żona z tym troszeczkę by polemizowała, ale Ona teraz prezenty pakuje i kłócić się nie będzie 😎
 13. Trochę więcej kupiłem niż przewidywałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.