Jump to content

MarceliW

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam w idealnym, salonowym stanie kolumny Dali Opticon 6 Więcej informacji i zdjęcia pod linkiem: https://www.olx.pl/oferta/dali-opticon-6-kolumny-glosniki-CID99-IDD6HPo.html#a7138a73cb
 2. Sprzedam w idealnym, salonowym stanie kolumny Dali Opticon 6 Więcej informacji i zdjęcia pod linkiem: https://www.olx.pl/oferta/dali-opticon-6-kolumny-glosniki-CID99-IDD6HPo.html#a7138a73cb
 3. MarceliW

  QBA Moderator 2

  Odsłuch 4.10.2019 Wzmacniacz NAD C356BEE + CD C568BEE + B&W603 Ładny bas dobrze kontrolowany przy perkusji klasycznej, nigdy nachalny dobrze ustawiony przy nagraniach z szybkim elektronicznym bitem już nie tak gładki i porywający, nigdy potężny i zapierający ale jak najbardziej wystarczający. Piękna średnica, ładnie zaznaczona pozwalająca wyczuć wszystkie instrumenty, góra szczegółowa czytelna lekko z tyłu. Pięknie narysowana scena w każdym ze słuchanych utworów do tego stereofonia. Ogólnie super się takiego zestawu słucha. Wszystko było pięknie przy odsłuchu kawałków zagranicznych (Bremnes, Amos, Mangione, Floyd itd.). Niestety po włożeniu do odtwarzacza płyty Kayah - Skała emocje opadły. Brak głębi nagranie było dość płaskie i pomimo łatwość w odróżnieniu instrumentów i głosów, nie słuchało się tego z taką przyjemnością. To samo przy płycie Polucjanci. Zaskoczyło mnie to dość mocno. Wzmacniacz ROTEL A12 + CD C568BEE + B&W603 Ten zestaw nie porwał nas już zupełnie. W sumie oprócz ciekawej góry pasma reszta była już tylko dostateczna. Brak stereofoni i pięknie narysowanej sceny. Wszystko było wypłaszczone. Nawet tak niewprawnym uchem jak moje od razu wyczułem różnice pomiędzy ROTEL a NAD. Zupełnie nie przypadł mi ten Rotel do gustu. Aż dziwię się że komuś może podchodzić taki zestaw (ROTEL + B&W). Niestety NAD C368 był niedostępny ponieważ sprzedał się tego samego dnia. Przepraszam za pisownie i opisy ale chciałem oddać na żywo moje wrażenia. We wtorek idę na odsłuch Moderator 2 i bardzo chciałbym go posłuchać z NAD C356BEE.
 4. MarceliW

  QBA Moderator 2

  Niestety zakup nowych odpada z powodu ceny aczkolwiek podczas odsłuchiwania Moderatora 2 nie omieszkam zapyta o możliwość przetestowania CEX. Chociaż prawdę mówiąc posłuchałbym QBA CEX u któregoś z użytkowników. Zawsze można dowiedzie się sporo od ludzi którzy mieli u siebie różne konstrukcje.
 5. MarceliW

  QBA Moderator 2

  Dzięki bardzo za podpowiedź. Budżet na kolumny to 4000 zł, wzmacniacz podobnie kwotowo. Dopuszczam opcje rynku wtórnego. Wzmacniacz z obsługą MM i pilotem to moje wymagania. Muzyka rock, jazz, rzadziej klasyka, czasami coś z mainstreamu rock radia czy muzo poleci. Nie będę ściemniał ale streamuje też muzykę z Tidala czy np. NaimRadio. Z samym streamowaniem sobie radzę z poprzez bluetooth oddzielny więc raczej nie potrzebuje tego we wzmacniaczu. Odsłuchiwałem już zestaw NAD 356bee + B&W 684 S2 i wydaje mi się że było blisko. Niestety w porównaniu do mojego zestawu bazowego to przepaść a na inne odsłuchy czekam.
 6. MarceliW

  QBA Moderator 2

  Witam Poszukuję zestawu kolumny + wzmacniacz do pokoju (20m2) otwartego na kuchnię (10m2). Obecny zestaw Yamaha RX-396RDS, CDX-450E i kolumny HECO Superior 500 przestał spełniać moje oczekiwania. Zawitałem do kilku salonów w okolicy i po wstępnych rozmowach umówiłem się na kilka odsłuchów. Jednak najbardziej ciągnie mnie do manufaktury QBA. W moim budżecie polecono mi serię Moderator 2. Właściciel firmy sugeruje odsłuchy na sprzęcie firmowanym przez AMC. Czy ktoś z forumowiczów posiada zestawy z QBA ? Po środowisku krążą różne opinie o ich produktach. Od tego że teraz robią już tylko nagłośnienie do lokali po głosy iż kolumny dalej potrafią mile zaskoczyć stosunkiem jakość/cena.
 7. Witam Przepraszam że odgrzewam kotleta ale mam pytanie. Rozważam zakup (jestem umówiony na odsłuchy) kolumn QBA Moderator 2. Producent poleca wzmacniacze AMC ale osobiście chciałbym posłuchać także coś z NADa. I tu pytanie czy cyfrowy Nad 368 ew. 375 vs AMC Xia 150 czy może coś innego ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.