Jump to content

Krzysztof Kopeć

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam w sumie również podpięty Android TV połączony optykiem. Mógłbym w sumie spróbować połączyć się z TV np. Airplayem ale zastanawiam się czy takie połączenie nie nie spowoduje strat jakościowych (przetworniki TV, airplay itp).
 2. Cześć, Od tygodnia korzystam z NAIM'a Superuniti (wersja bez BT) i generalnie jestem bardzo zadowolony z brzmienia. Problemem okazało się jednak połączenie tego all-in-one z Tidalem. Naim posiada swoją dedykowaną apkę, która poprzez nakładkę umożliwia korzystanie z Tidal jednak muszę przyznać że jest ona bardzo mało przyjazna w użytkowaniu i wolałbym korzystać z dedykowanej apki Tidala. Nie mogę jednak połączyć jej z moim Naimem (aplikacja nie widzi systemu do streamowania - dorzucam zdjęcie). Działa to z kolei bardzo dobrze przy Spotify ale przy Tidalu już nie. Czy ktoś z Was mierzył się z takim problemem? Macie pomysł na jakieś obejście które nie spowoduje spadku jakości brzmienia?
 3. Cześć, Od tygodnia korzystam z NAIM'a Superuniti (wersja bez BT, wgrana najnowsze wersja softu) i generalnie jestem bardzo zadowolony z brzmienia. Problemem okazało się jednak połączenie tego all-in-one z Tidalem. Naim posiada swoją dedykowaną apkę, która poprzez nakładkę umożliwia korzystanie z Tidal jednak muszę przyznać że jest ona bardzo mało przyjazna w użytkowaniu i wolałbym korzystać z dedykowanej apki Tidala. Nie mogę jednak połączyć jej z moim Naimem (aplikacja nie widzi systemu do streamowania - dorzucam zdjęcie). Działa to z kolei bardzo dobrze przy Spotify ale przy Tidalu już nie. Czy ktoś z Was mierzył się z takim problemem? Macie pomysł na jakieś obejście które nie spowoduje spadku jakości brzmienia?
 4. Pojadę po tego Superuniti i posłucham... generalnie zawsze wychodziłem z założenia ze co jest do wszystkiego (all-in-one) jest do niczego 😉 ale jakos perspektywa załatwienia tematu za jednym zamachem (wzmak + żródło) mnie przekonuje. Jak oceniacie sam wzmacniacz w tym Superuniti względem XS2? Na jednym z forów w zasadzie postawiono mi wybór między jakością (XS2) a funkcjonalnością (SU) - rzeczywiście tak to wygląda ?
 5. jest w stanie bardzo dobrym, jeżeli chodzi o pewność źródła ... to ogłoszenie z sieci, tyle dobrze że sprzęt odbierałbym i sprawdzał osobiście 😉
 6. Cześć, Długo szukałem wzmacniacza do swoich Focali Aria 926 i po kilku odsłuchach faworytem jest NAIM Nait XS2. W zasadzie już zabierałem się za zamówienie, do znalezienia już tylko DAC a tu pojawiała się oferta używanego NAIM's SuperUnity All-in-one w którym mam wszystko za cenę mniejszą niż nówka XS2 Co sądzicie o takim rozwiązaniu - pójść raczej w używany sprzęt dwie półki wyżej czy zostać przy nowym? Sprzętu używam głównie do streamingu Spotify/Tidal/Airplay oraz podpięcia do TV w salonie (salon 30 m2, wysokosc 3,2m)
 7. Dzięki za wszystkie propozycje. Po odsłuchach waham się między Atollem IN100/IN200 a Naim Nait-XS2. Naim zrobił na mnie wrażenie ale Atoll pomimo dwa razy mniejszego budżetu również. Pojawiła się również opcja zakupienia używanego NAIM SUPER UNITI - ALL IN ONE w cenie porównywalnej do nowego XS2. Co myślicie o takim rozwiązaniu ? 🙂
 8. Cześć, Zbieram się do zakupu tych kolumn ale nie zdecydowałem się jeszcze na wzmacniacz. Co polecilibyście do nich w budżecie 4000-6000 pln? Do nagłośnienia salon 30 m2 / wys. 3,2m. Głównie muzyka z Spotify, podłączenie do TV i w perspektywie czasu gramofon. Jeżeli chodzi o preferencje muzyczne to raczej cięższe, przestrzenne brzmienia, z małą ilością wokalu np. [Hidden Content] [Hidden Content] oraz muzyka elektroniczna [Hidden Content] [Hidden Content]
 9. Cześć, Jeżeli chodzi o elektronikę to wybór padnie chyba na Yamaha R-N602. Jakie kolumny byście do tego polecali? Mam narazie kilka typów: 1) Monitor Audio Bronze 6 2) Indiana Line Tesi 561 3) Heco Aurora 700 zamawiać będę najprawdopodobniej stąd: [Hidden Content]
 10. 1. Spotify Premium/Youtube puszczane z telefonu (Bluetooth), lub jeżeli to poprawi jakość to przez laptopa (minijack) 2. Głównie muzyka elektroniczna (Techno, Ambient) i post-rock (instrumentalne granie), ogólnie raczej mało wokali 3. bas wskazany ale oczywiście z umiarem aby nie zdenerwować za bardzo sąsiadów 😉 4. potrzebował będę paragonu więc raczej nowy. Ewentualnie trzon zestawu musi byc nowy a np. kable + może kolumny dokupię używane. co do stereo 2.0 / 2.1 - z racji braku miejsca to raczej 2.0 ale jeżeli dodatkowy sub się tutaj przyda to coś pomyślimy 😉 używanych kolumn nie wykluczam.
 11. Cześć, Przymierzam się do zakupu stereo do salonu 30m2 - wysokość 3,2m (plan w załączniku). Głównie pod słuchanie muzyki i sporadycznie do filmów - co polecacie w budżecie 3000-5000 pln?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.