Jump to content

Jack0K

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jack0K

  Daphile

  Używacie lub testowaliście z Daphile - iFi Audio iDefender ? Będzie to współpracować ?
 2. Wylutował, posłuchał, wlutował, posłuchał i zwracam honor temu co te miki polecił. Różnica jest i to turbo na korzyść mików. Cała góra się uwalnia, wokale nabierają barw i idą na przód u mnie. Holografia lepsza i scena w szerz. A chińczyk na USB daje jednak radę...
 3. Mam PicoPC z Daphile. Niestety jeszcze z zasilaczem impulsowym. Niebawem go podmienię na coś lepszego. Trochę mnie zaintrygowałeś tym, że tak duża powinna być różnica. Między transportem a XSem ma chinola USB - możliwe by on tak wycinał ? Nie wiem czy dziś po lutownicę nie sięgnę jeszcze i potestuje Z i BEZ Mików.
 4. Myślę, że u mnie to, iż nie wyłapałem tej różnicy wnika tylko z tego, że tak duża była różnica po wlutowaniu Jantzenów, że jeszcze się z nią nie oswoiłem. Minęły zaledwie dwa dni i wlutowałem Miki na to. Za kilka tygodni jak słuchowo już przejdę po modzie do porządku dziennego wylutuje na dzień/dwa Miki i porównam co się zmieniło 🙂
 5. Dziś dojechały Mikowe. Zaraz je wlutowałem, pomimo krótkich nóżek idealnie starczyły by sięgnąć do tulejek. Ciężko mi wyłapać jakąkolwiek różnice, może mam gorszy dzień dziś. Bardzo subiektywnie, że jest nieco ostrzej na wysokich bardziej chłodno i jakby mniej mi się podoba ta prezentacja (gram bez lampy). Trzeba dłużnej posłuchać... Fotka do archiwum. Jaki kabelek XLR zastosowałeś ?
 6. ok ale to są używki, czymś się różnią od tych które podałem wcześniej?? Za pewnie brzmieniowo inaczej wypadają ale najlepiej jakby koledzy się wypowiedzieli, którzy eksperymentowali z bocznikowaniem.
 7. Polecane tutaj są te: >> Link <<
 8. Jack0K

  Daphile

  Ile u Was maksymalnie macie utworów widocznych na jednej liście Tidala i Spotify ? U mnie Tidala widzi max. 538 a Spotifaya 495 (resztę w obu serwisach mi obcina). Chciałbym by były widoczne wszystkie ścieżki ale nie mogę tego ogarnąć, dokopałem się w: Advanced/Performance/Maximum Playlist Lenght i zmieniłem 500 na 0 (czyli bez limitu) ale niestety nadal mi listy przycina. Jakieś sugestie ?
 9. Dziś wlutowałem Jantzeny - dałem je od spodu na przewodach. Wymieniłem też przewody do Coaxów przy okazji bo te fabryczne "nitki" nie wzbudzają zaufania 🙂 Czekam jeszcze na paczkę z kondkami mikowymi by je wlutować górą. Dobrze jeszcze nie pograłem bo mam gości, gram bardzo cicho ale chyba się nieco dźwięk otworzył. Dzięki koledzy za wskazówki, bez Was nie byłoby u mnie XS'a i kolejnych modów. Radości jest co niemiara... 😉 Dla kolejnych majsterkowiczów moja fotka.
 10. Jak tam lutowanko ? Wrzuć jakieś fotki jak Ci wyszło...
 11. XS jest w stanie dorównać dźwiękiem na dobrych op'kach do Hegla HD25 ? Miał ktoś okazję posłuchać obu ?
 12. Przed zakupem KEFów osłuchałem je z Atollem, Heglem H160, Moon'em chyba to była 250, Naimem XS2, i Roksanem. Kasa była tylko na paczki więc zostałem ze swoim H80. Brzmienie Hegli mi odpowiadało więc się nastawiłem na mocniejszego Hegla 190/300/360 bo to była dla mnie naturalna droga. Gdzieś tam jeszcze Moon mi chodził po głowie 340iX ale ciężko go było wypożyczyć sprawnie na odsłuch. Finalnie odsłuchałem jeszcze H300 (bo byłem bliski zakupu używki) ale nie w swoim systemie. Na finiszu wskoczyła nieznana mi Leema, szybki odsłuch, szczęka na podłodze, decyzja no i mam ją już u siebie i dłuuugo nie oddam 🙂
 13. Obecnie rDAC (za chwilę będzie Xiangsheng) + Tucana II AE. Jest moc na paczkach gra, z fajnym rozmachem, detalikami a bas nie ma końca w tych KEFach. Do niedawna napędzałem je Heglem H80 było fajnie ale mocy zdecydowanie za mało i brakowało pazura.
 14. Witam, Obecnie mam R700 i sobie chwalę. Z tyłu głowy jednak już rodzi się pytanie co dalej... jakie paczki ? Na pewno coś dynamicznego, z wykopem na basie, aksamitną otwartą średnicą i górą ale by dorzuciły jeszcze więcej magii do dźwięku. Może są tu melomani, którzy poszli już dalej i mogą się podzielić doświadczeniem ?
 15. Podeślijcie proszę linka skąd najlepiej zakupić opm401
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.