Jump to content

Mirek1984

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzęt zakupiony stoi już w domu, dźwięk jak dla mnie bardzo dobry, chociaż amplituner onkyo 686 gra jakby ciszej niż mój poprzedni stary onkyo tx sr 504. Kolumny Melodika bl 40 mk3 do 18 m2 w zupełności wystarczające pod względem mocy. Dzięki wszystkim za pomoc.
 2. Wrocław za daleko, wolałbym w moich rejonach znaleźć fajny salon ze sprzętem, który mnie interesuje i gdzie nie będzie problemu z odsłuchem.
 3. Mam jeszcze inne pytanie poza kolumnami godnymi polecenia w moim przypadku a mianowicie, gdzie w okolicach Krakowa jest jakiś sklep godny polecenia, w którym spokojnie mógłbym posłuchać kolumn i ewentualnie dokonać zakupu zestawu, może są tu jakieś osoby z tego rejonu i mają sprawdzone miejsca i jacyś sprzedawcy z pasją.
 4. Jako kolumny frontowe chciałbym podłogówki (tylko jakie?) co do sub-a to ten Klipsch R-110SW jest poza budżetem ale może model Klipsch r-100sw też wystarczyłby do mojego metrażu.
 5. Denon jak najbardziej parametry zbliżone do Onkyo 686 tylko ten ostatni można mieć za ok 1800zl a Denon minimum 300zl droższy wiec mniej funduszy zostaje na kolumny. Co do MA to chyba przekraczają mój budżet chyba, że się mylę a jaki subwoofer Klipsch proponujesz?
 6. Kolumny tylko z tyłu będą miały mało miejsca po bokach będzie wolna przestrzeń, więc może jest szansa dobrać coś do tego aplitunera co zagra przyzwoicie, liczę na pomoc forumowiczów.
 7. Witam, Zakładam ten temat ponieważ chciałbym zakupić zestaw kina domowego w cenie do ok 6500zl za amplituner + kolumny 5.1. O ile w sprawie amplitunera jestem prawie zdecydowany na Onkyo tx nr686 (aktualnie w dobrej cenie) to mam dylemat z kolumnami, z racji braku możliwości odsunięcia od ściany(na więcej niż ok 15cm) tyłu kolumn zależy mi aby bass-reflex był z przodu. Słucham różnej muzyki lubię przyjemny i mocny bas oraz detaliczną górę pasma, przeznaczenie 50% muzyka i 50% kino. Nie mam ani miejsca ani finansów aby kupić wzmacniacz do muzyki a amplituner do kina więc muszę jakoś iść na kompromis w kwesti jakości, liczę, że bardziej obeznani z tematem forumowicze pomogą mi podjęciu decyzji co do mojego zakupu. Zestaw ma grać w 18m2, pokój prostokąt 4x4,5m. Przeglądając forum oraz internet znalazłem kilka kolumn, niemniej nie wiem jak one grają i czy będą dobrze grały z Onkyo TX NR 686: Pylon Audio Pearl 27 STX Quant 300 Oraz trochę ponad zakładany budżet ale jeśli byłaby jakaś duża różnica w jakości na plus to może warto dozbierać: Dali Zensor 7 Melodika BL 40 MK3 Tonsil Maestro III Do tego jakiś subwoofer, który pasowałby do reszty. Z góry dziękuje za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.