Jump to content

BalROCK

Użytkownicy
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Recent Profile Visitors

834 profile views
 1. BalROCK

  Potrzebuję ...

  Chętnie uwolnię kogoś od ciężaru radiatorów C26260 - 2 szt. z szerokością 11-14 cm (lub inny z wysokością 260-262mm) C30043 - 1 szt. z szerokością 12-15 cm (lub inny z wysokością 300mm) ew. będę wdzięczny za namiary na takowe (piekarza znam :))
 2. Te sample d ewentualnego podziału między forumowiczów? Jaki szacujesz koszt sztuki płytki PCB? @arturp - robiłeś szacunek kosztów elementów?
 3. Jeśli jeszcze ostatecznie nie zdecydowałeś o tym jaki wzmak skałdać (choć chyba już tak) to może weź pod uwagę projekt borysa (iamp) - modułowa konstrukcja - sam się zbieram do złożenia ... trzech 😄 Mam od borysa preamp a'la Lamm i jestem zachwycony :) Ale zaznaczam, że ja mam niewytrenowane ucho (choć po 8 latach szkoły muzycznej) i małe doświadczenie w dobrym audio :)
 4. BalROCK

  Potrzebuję ...

  Ludziska, ma ktoś namiary na dostawcę WM8804, ale innej analogicznej kości? Nieaktualne, mouser mnie chciał oszukać, że nie ma :)
 5. BalROCK

  DAC - PCM56, PCM61.

  Ma ktoś jeszcze płytki do odsprzedania?
 6. Widać pewne niedociągnięcia w wykonaniu. ALe ogólnie wygląd bardzo fajny. Jesteś w stanie wrzucić fotę w a'la ciemności? Ciekaw jestem jak to oczko z lampami wygląda
 7. Molto gracie za link. Jak widzisz nie ma tam takiej lampy. Jest na forum/świecie ktoś kto zna się na lampach jak mało kto?
 8. Oba, na jednym widzisz ją od strony napisów, na drugiej ... od strony innych napisów :) jak widziszanody są krótkie, getter nazwijmy to dwupoziomowy, nóżki złocone. Wyglądem najbliżejjej do tej [Hidden Content] lub tej [Hidden Content] tyle, że napisy sa inne. Czyzbym odkrył nieznaną nikomy wesrkę ECC803S od Tesli?
 9. Ja juz sam nie wiem, bo zobacz,że to nie są te same ECC803s. Moja ma stosunkowo krótką anodę i złote piny - na ebayu dokłądnie takiej ECC803s nie znalazłem
 10. Panowie, a jak pozycjonujecie takowe lampyz RFT [Hidden Content]
 11. Panowie , a możecie pisać w jakich układach pre-ampów gracie poszczególnymi lampami?
 12. Trudno mi na ten moment ocenić, bo to mój pierwszy powazny kontakt z lampami. Jak pisałem ECC83 mam jedną (własnie tę ECC803S Tesli kupiona za 5 zł). Mój system to PC (na potrzeby testów pre-ampu, mam tez inne źródła) + preamp a'la Lamm borysa + Denon 980R + Acoustic Energy Evo One. Jak pisałem, nie mam porównania (w kwestii ECC83, bo mam tylko jedną), ale przy braku preampu w torze muza była dość płaska, słaba detekcja źródeł pozornych. Preamp wyniósł mój system na 2 poziomy wyżej - rewelacyjny, głęboki, przestrzenny i precyzyjny bas (z 6n23P-ev, z E88CC gold pin Tesli trochę słabsz
 13. Jest to moja pierwsza i jak na razie jedyna ECC83. Po pierwsze - moja nie wygląda tak jak żadna z drugiego linku, a raczej tak jak na fotach. Ma gold piny, katoda/anoda jest krótsza niż w linkach (bardziej jak w telefunkenach). Mam niemal 100% pewność, że nie jest podrobiona (sprzedawca nie znał się na lampach). Pytanie co więcej potraficie i o takim modelu powiedzieć:) Po drugie (jak juz ustalimy pierwsze) - jak już przyjdzie do zakupu innych ECC83 - to za czym się rozlądać (za rozsądne pieniądze) pośród NOS i nowych, co bedzie co najmniej tak dobre jak ta 🙂 Jak popatrzeć w te
 14. Panowie, miał ktoś do czynienia z lampkami ECC803S od Tesli (kod produkcji z grudnia 67')?
 15. Proste dla kogoś ktoś się zna 🙂 Na ten moment ten kierunek raczej odpuszczę 🙂 Ale dzięki za sugestie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.