Jump to content

pawel k

Użytkownicy
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutralny

Recent Profile Visitors

334 profile views
 1. No koledzy kabel zasilający solid core audio power no 2 pro pogonił z mojego systemu furutecha PC triple c TCS 31 na wtykach fi 28/38r. Fenomenalny kabelek ten no. 2 pro . Podjarany nim zamówiłem na testy głośnikowe solid core audio. No i tu już tak kolorowo nie było jak dla mnie za bardzo ocieplone brzmienie bardzo mało szczegółowe bas bez wybrzmień poprostu tylko dudnił. Góra słabo wyeksponowana.Wogóle cale pasmo i poddzwięki za bardzo posklejane ze sobą, zero transparentności. Oczywiście w moim systemie i w porównaniu do moich Tellurium q black 2.
 2. Panowie a jakie wrażenia po w pięciu w system kabla zasilającego solid core audio no2 pro. Ciekawe czy poskromi mojego furutecha PC triple c TCS 31.
 3. Jezus Maria nissio100 miałeś Electro Nemo aw600 😮😮😮.
 4. Wyższa klasa nie zawsze znaczy lepsza Miałem dużo wyższe tellurium i chordy. I wróciłem do wersji black 2.Pewnie ktoś pomyśli jako to. A tak to to ponieważ ich brzmienie najbardziej mi odpowiadało. I tyle.
 5. Oj nissio100 die dość że kolumienki konkrecik masz to jeszcze te audioquest Meteor. 😁👍👍👍👍
 6. Rafa przeszedłeś z takich skrzynek na monitory wjec nie dziwota że gra to inaczej całkiem inna kubatura kolumny. Piszesz że niepasuje Ci góra. Wjęc opiszę trochę moją sytuację z sekonda które zasilane były kablami chord odyssey x w podwójnej konstrukcji na srebrzonych widłach i bananach.Z tymi kablami góra była bardzo detaliczna ale czasami za ostro ale brakowało mi średnicy. Sprzedałem je i zakupiłem tellurium q black 2. Przy tych kablach średnica lekko wypchnięta do przodu bas ok ale bardzo wyciszyła się górne pasmo. Zamówiłem wjec zworki tellurium Q Silver 2 na górę i teraz wszystko mi gra tak jak trzeba. Wjęc może to co ci się nie podoba w ich brzmieniu to wina okablowania. Opery dosyć mocno reagują na miedź i srebro. Pokombinuj może coś z kabelkami. Pzdr
 7. Tu akurat Grutka żartobliwie 😁😉przytoczył cytat pana z technikarium z filmu na YouTube. U którego 4 lata to długa tradycja 😂😂😂.
 8. Eeee nieprzesadzajmy słyszałem gorsze konstrukcje 😉
 9. No jak to mówią o gustach się nie dyskutuje. W moim mniemaniu i mojej drugiej połówki wygrał mahoń. 😉
 10. Co wasze żony mają z tymi meblościankami 😂😂.Może urodziły się za czasów PRLU. Moja na szczęście nie pamięta tamtych czasów, w przeciwieństwie do mnie i zakochała się w tzw. Meblościance 😂😂. Pozdro wariaty 👊
 11. Miałem kiedyś tellurium q black 2 wraz ze zworkami i przejzystosc w tych kabelkach była niesamowita. Sieciówke wezmę z solid core audio ale jeśli chodzi o głośnikowe to muszę spowrotem nabyć tellurium q black 2.
 12. No takie same nie są bynajmniej nowe modele sekondy . Występują w kolorze cherry czyli wiśnia w lakierze , mahogany czyli mahoń w lakierze .,czarne drewno w półmacie , czarny połysk i biały połysk. Jak dla mnie najpiękniejsze są w kolorze mahoń i wiśnia w lakierze. Miałem dokładnie takie same wrażenia po usłyszeniu brzmienia tych kolumn. Kultura, przestrzeń i stereofonia. 👍👍😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.