Jump to content

RobArt

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

About RobArt

Recent Profile Visitors

433 profile views
 1. Proszę o poradę w sprawie winyla, co prawda nie z biedronki tylko z MM, kupiony na Allegro. Przedmiotem jest dwupłytowe wydanie albumu Re:imagined Blue Note. Pierwsza z płyt ma dość wyraźne "smażenie", słyszalne w utworach a najbardziej w przerwach między nimi.. nie są to pojedyncze trzaski a raczej dość ciągłe trzeszczenie, wyraźnie słyszalne w prawym kanale. W przypadku drugiej jest nieco lepiej.. Wyregulowałem anti-skating, płyty sprawdzałem na dwóch igłach ortofon 2M bronze i red. Zastanawiam się co robić, czy można reklamować takie wady produktu?
 2. Mi też niestety nie udało się nic kupić.. ?
 3. Tak, do dzisiaj, dzięki za informacje, to znak, że trzeba lecieć.. ?
 4. Rabat -50% na drugi/tańszy się nalicza za "nowy rzut" winyli?
 5. U mnie obydwie, najbardziej na początkach obie strony i na końcach, a i w środku płyt także zdarzają się trzaski.. Płyty czyste, umyte.. Nie wiem czy zwrócić do Biedronki, czy dystrybutora.. Czy komuś zdarzył się zwrot płyty do Biedronki?
 6. Mam pytanie, jak w odsłuchu ta płyta? Kupiłem Kiwanukę, The Police i Billie Eilish, umyłem w myjce, dałem nowe koszulki, ale Kiwanuka ma tyle trzasków, że aż staje się to irytujące. Płyty z tego albumu nie są proste, jedna z nich ma dość duży "garbusek", co widać na talerzu. Trzasków najwięcej na początku w pierwszych minutach, a paluchami nie dotykałem.. ? Zastanawiam się "jak żyć"?, reklamować, oddać, czy wymienić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.