Jump to content

manda23

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cóż mogę napisać, jako zbytnio nie przesłuchałem miliony sprzętów audio to bardzo urzekła mnie kontrola nad pasmami w marantzie i bardzo fajna i czytelna średnica wraz z wokalami, a jako że budżet miałem taki a nie inny taka decyzja zapadła właśnie na taki zestaw, Pozdrawiam.
 2. Witam, wybór padł na Marantza PM7005. Możecie podzielić się tym co sądzicie o moim wyborze. Pozdrawiam serdecznie.
 3. Dokładnie każdy ma inne ucho i każdemu podoba się co innego, pieca szukam coś w granicach 3k (raczej używany) . Póki co kolumny mam kilka dni i słucham z moim starym denonem avr390 który no jakby to lekko powiedzieć „nie gra”. Ale w najbliższym czasie się na coś zdecyduje i potem na pewno podzielę się z wami swoją decyzją, a co do propozycji będę rozważał te które pojawiają się najczęściej, Pozdrawiam Serdecznie.
 4. Nie lubię głośnej łupanicy więc może nie będzie tak źle, w innym wypadku zostaje mi jeszcze salon 21m2 i tam może już nie będzie tak źle, a co do wzmacniacza chyba najbardziej przemawia do mnie rotel a12, lecz jeszcze się wstrzymam z decyzją. Pozdrawiam
 5. A co powiecie o Rotel A12?
 6. Witam serdecznie wiem że temat oklepany już kilka razy na forum ale chciałbym się nieco ukierunkować w tym temacie. Mianowicie zakupiłem kolumny Zensor 7 i prosiłbym o poradę jakie wzmacniacze najlepiej brać pod uwagę, Sprzętu będę używał tylko i wyłącznie do muzyki omijając całkowicie aspekty kinowe itd. Pokój 14m2, muzyki jakiej głównie słucham to Polski Rock (Perfect, Lady Pank, Dżem, Happysad), Pop, techno, Jazz. Omijając całkowicie hard rock, metal i muzykę klasyczną. Dodam iż rozglądam się za wzmacniaczami używanymi. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.