Jump to content

c00na

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Faktycznie mega cisza w tym klubie, ale......właśnie nabyłem PJ Two + PJ 12 🙂
 2. Nie zgodzę się ze słowami "szpan i imponowanie"......wygoda to fakt 🙂 Moi znajomi (nie związani z audio) wręcz przeciwnie do tego podchodzą - w pewnym sensie śmiejąc się z tego że używam szpuli oraz gramofonu. Myślę że ważną rolę grają jeszcze finanse. Czarna płyta oraz taśma nie należą do najtańszych nośników. W ten sposób odpowiedział mi wieloletni audiofil który będąc u mnie z wizytą związaną z serwisem pewnego urządzenia powiedział że bardzo chętnie posłuchał by sobie nagran z taśmy - Ale w pewnym sensie nie stać go na to bo wszyscy wiemy ile kosztuje dobra aluminiowa szpula, a do tego co ważniejsze dobra taśma. Zgromadzmy 30 ulubionych płyt na szpuli lub winylu (winyl min. ex+ /nm- i do tego Japonia) Ile? 5-6 tyś ? A ile kosztuje miesięczny abonament na Tidalu ? 30zł ?
 3. POLECAM w 100% kolegę @Bumpalump Ja jestem MEGA zadowolony.
 4. Bardzo dobry serwis, profeska 100%, ale......czas i $$ - obawiam się że raz to długo poczekasz, a dwa to RA do najtańszych nie należy niestety.
 5. Może napiszę taki offtop, ale...... Wiecie co zauważyłem? Że wiele osób jak ja (35 lat) idzie lub poszło w winyl / taśmy, a osoby w wieku 50+ tak ogarniają pliki, przetworniki cyfrowe, że ja - czyli ktoś kto skończył dział systemy komputerowe często nie ma pojęcia o czym oni piszą 😂. Napiszę to w przenośni, a że wszyscy jesteśmy facetami to myślę że nikt się nie obrazi: Dziadki poszły w cyfrę ( bo za ich czasów tego nie było), a młodzież poszła w analog ( z tego samego powodu).
 6. Witam Wszystkich Dopisuję się wraz z Teac 3340S 😊
 7. Możesz kogoś polecić? Mam Teac 3340S i chetnie bym go oddał na "większy" przegląd. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.