Jump to content

Pablotheone1

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, właśnie chce nabyć kolejne kolumny Cantona. Wybieram z pośród 2 modeli CT 100 oraz Ergo Rc-L. Czy ktoś z doświadczonych już posiadaczy miel możliwość obcowania z tymi kolumnami aby je porównać? Będą grały z Musical Fidelity m3i w pokoju 25 m2? Z góry dzięki.
 2. Cześć, poniżej linki do moich aukcji. Chętnie odpowiem na pytania. [Hidden Content] [Hidden Content]
 3. Nie mam, pożyczyłem od osoby której go sprzedałem gdy zmieniałem sprzęt. Teraz nie mam żadnego. Dla tego ponawiam pytanie 2 czy 1 i dla czego?
 4. Cześć, mam pewna zagwozdkę, otóż w tej chwili gram na zestawie stereo: Audiovector QR3 wraz ze wzmacniaczem Musical Fidelity m3i,a chciałbym dołożyć subwoofer. W przeszłości moje zestawy stereo były oparte o 2.1 i stąd potrzeba dodania suba. Zastanawiam się czy nie spróbować tym razem z 2 subwooferami, dokładnie czy w miejsce 1 " lepszego" powiedzmy Rel T5/T7 kupić 2 tańsze, tu Taga Harmony TSW 212. Ustawiłbym je w okolicach narożników pokoju odsłuchowego. Pokój 25m2. Jestem po testowaniu ustawienia w narożniku suba, którego kiedyś używałem SVS 1000 i muszę przyznać, że wyszło c
 5. Cześć, od roku gram na QR3 i w tym czasie przesiadłem się z Cyrus One na Musical Fidelity M3i. Zresztą, przesiadka nastąpiła po założonym prze zemnie wątku na tym forum dotyczącym doboru wzmacniacza, i to był strzał w dziesiątkę. Najlepiej dobrać do nich wzmacniacz o ciepłym brzmieniu, ale to zależy od preferencji. Myślę, że w okolicy 3000 zł znajdziesz, używany, wzmacniacz MF, i zostanie Tobie jeszcze na zakup nowych QR3. Sam rok temu szukałem kolumn i odsłuchałem z 10 par w 2 różnych salonach zanim, sprzedawca w jednym z nich, widząc to, że brzmienie najbardziej znanych
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.