Jump to content

Marino166

Użytkownicy
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

15 Neutralny

Audiostereo

15

Recent Profile Visitors

Marino166's Achievements

 1. Z samej telewizji jest cichszy sygnał.
 2. Kurła!!! Od wiosny zrobiłem u nich zakupy za prawie 10k. Będę jeszcze zmieniał pralkę, suszarkę i lodówkę, Ale już na pewno nie u nich!!!
 3. Koniec złudzeń, właśnie przysłali mi maila, że zamówienie zostało ANULOWANE!!! Mediaexpert!!! ... już niczego u Was nie kupię.
 4. Właśnie nie mają. Ja czekam i mam nadzieję, że się doczekam
 5. Ja dzwoniłem na infolinię, powiedziano mi, że oczekują na dostawę od producenta. Trzeba czekać.
 6. Ja dostałem maila, że planowany termin realizacji zamówienia przewiduje się 02-04 sierpnia. Czekam do środy
 7. Ja z kolei polecam głośnik Anker Soundcore Motion + Całą rodzinę w nie zaopatrzyłem, wszyscy zadowoleni. Trzeba na niego polować na Amazonie lub Aliexpress, wtedy można taniej kupić niż 300
 8. Michał Stecek czy otrzymałeś już te kolumny? Pytam, bo także je zamówiłem i czekam.
 9. Witam Panowie. Posiadam kolumny Elac FS 67.2 oraz wzmacniacz CXA 81 gra to w pokoju ok. 32m. Bardzo podoba mi się to połączenie, lecz te kolumny w tym metrażu niezbyt wyrabiają. Na co najlepiej byłoby ich wymienić?
 10. Właśnie nie rozumiem, czemu Ex2ll ma większy głośnik (22cm) od podłogówki Ex3ll (18cm) może lepiej brać ten monitor? Tylko trzeba by pomyśleć o stendach i to porządnych, bo jeden głośnik waży aż 14 kg
 11. Np... moja pensja [emoji6] A tak na poważnie, to jeszcze nie zdecydowałem do końca co kupię. Jestem w kontakcie z BMN, może w wakacje tam podjadę?
 12. Luzik, to po pierwsze Zgadzam się z tym, ale te proponowane kolumny mnie odrzucają, nawet nie chcę sobie wyobrażać, co by powiedziała żona, gdybym jej to coś pokazał. To po drugie I po trzecie, ja też nie
 13. Aha, czyli jeśli chciałbym je kupić od ciebie, to były by to idealne kolumny do mojego wzmacniacza, ale że je wyśmiałem... to ich szkoda dla takiego cxa. Nie być śmieszny człowieku
 14. Bez urazy, ale te kolumny kolegi wyglądają jak by wojnę przeżyły, a poza tym to drugi koniec polski
 15. Właśnie Pan Bogdan mi odpisał, polecił mi kolumny Ex3II Nie wiem jak one grają a na odsłuchy jechać mam za daleko. Wiecie może, czy można je wypożyczyć, czy normalnie kupić i jest jakiś termin (14 dni?) na zwrot?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.