Jump to content

markus190

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie .Jestem z świętokrzyskie. Można pożyczyć kable do odsłuchu?Jestem poważnie zainteresowany.
 2. Tak to ten.Może tak ma owszem ale po zmianie cd z nada 542 moim skromnym zdaniem słychac o wiele lepiej .Spróbuję albedo flat one .Prawda jest taka że sporo płyt jest kiepsko nagrana.Szukam złotego środka pomiędzy muzykalnością,szczegółami a sybilantami.Jak włączę dobrze nagraną płytę jest ok.Bądź tu człowieku mądry.Innym wystarczy byle radyjko.
 3. Wiem że temat rzeka ale nie jestem w stanie przesłuchać Waszych wszystkich propozycji. Mieszkam z dala od większych miast. Zdecydowanie wchodzi wypożyczenie na odsłuch. Innych możliwości nie ma.Dzięki za odzew bo to mój pierwszy post i jestem mile zaskoczony za pomoc.Zadzwonie w kilka miejsc i coś pożyczę.A o listę zasilania nawet nie pytam bo przejrzałem inne posty.
 4. A jakie masz kable do kolumn bo głośniki mam takie same.
 5. Też mi sugerowano żeby zacząć od kabli zasilających. Ok myślałem że interkonekt zrobi jakąś robotę a okazuje się że trzeba zacząć od prądu.
 6. Ok dzięki. Spróbuję obu .Może jeszcze ktoś podrzuci jakieś plany.
 7. Witam szukam interkonektu żeby troszkę utemperować sybilanty.Wzmak to jolida 1501rc plus cd też jolida.Kolumny Audio physic. Pomoże ktoś w jakim kierunku mam .zmierzać. Zależy mi żeby nie zniknęły szczegóły ale zeby utemperować sybilanty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.