Jump to content

k4mil3k

Użytkownicy
 • Posts

  729
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

391 Dobry

Audiostereo

391

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://pd-cf.com/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

k4mil3k's Achievements

 1. 250mA obecne w pierwszych egzemplarzach zostało zastąpione całkowicie 500mA. Możesz dać nawet 1A ale nie wiecej. Ważne aby był to typ bezpiecznika T.
 2. Zacznij od restartu całej sieci i routera. Czy znasz adres IP Bluesound'a w Twojej sieci domowej ?
 3. LAN ? Wifi ? Znasz adres IP urządzenia w sieci ?
 4. Nic mi nie wiadomo o natywnej obsłudze. Bluesound obsługuje tylko AirPlay2.
 5. Nie. Ale trzeba śledzić upgrade. Sądzę że prędzej czy później będzie.
 6. W kwestii cofniętej średnicy: z moich obserwacji wynika że taki efekt występuje wyłącznie w przetwarzaniu części utworów w jakości MQA przez wewnętrzny DAC, i bez względu czy urządzenie (nowy NODE) jest przed czy po modyfikacji. Te same utwory w jakości CD brzmią już zupełnie inaczej, z wyrównanym pasmem. W Node 2i również to było widoczne, lecz nie pokazywał tak wyraźnie różnic pomiędzy CD i MQA. Zobacz jeszcze CD i podziel się swoją opinią. Jestem ciekawy. IFI to zasilacz impulsowy, fakt że na prawdę dobrej jakości, ale zawsze będzie generować zakłócenia na wyższych częstotliwościach. Jest to ściśle związane z charakterystyką pracy zasilaczy impulsowych.
 7. Daj się temu zestawowi wygrzać. Zostaw na 48h na Radio Paradise. Wzmacniacz możesz wyłączyć. Były przypadki wymiany IFI na liniowy, ale na temat opisu zmian niech się wypowiedzą użytkownicy.
 8. Nie ma sensu bić zbędnej piany. Wysyłałem swoje prace na testy do kilku znanych światowych serwisów z branży audio i to mi wystarcza.
 9. O ile mówimy o wymienionych urządzeniach Topping, to tam wszędzie w standardzie są już małe zasilacze liniowe dobrane w sam raz do potrzeb prądowych tych urządzeń. O ile mówimy o Bluesound to są tam słabe zasilacze impulsowe. Zakładam że użytkownik który decyduje się na mod zasilania nie musi posiadać odpowiedniego sprzętu pomiarowego. Można nawet powiedzieć że wykonałem te pomiary "za użytkownika". Wszystkie prace związane z tym urządzeniem potwierdzałem pomiarami nie tylko samego zasilacza i napięcia wejściowego, lecz także wewnętrznych linii zasilania 3.3 i 5V na płycie głównej i poprawa jest mocno widoczna.
 10. Na nic 🙂 Mam oba modele, w zasadzie grają tak samo. Zostawiam sobie nowego w razie jakiegoś rozwoju. W 2i już się nic nie zmieni 🙂 W przyszłym miesiącu sprawdzę sobie Lumin'a.
 11. Gdyby ktoś szukał BSN 2i to wystawiłem na znanym portalu swój egzemplarz 😛 Nick ten sam. Stan b.dobry, moduł w urządzeniu, z podstawowym zewnętrznym zasilaczem w komplecie. Mi już nie będzie potrzebny 🙂
 12. @Ajrock Tak, bardzo wiele osób które to montowały i mają lampę wyrażają się o tym bardzo pochlebnie.
 13. @opteron W kwestii DAC w Node, owszem to nie jest petarda, ale po modyfikacji brzmi bez żadnych różnic wobec większości zewnętrznych DAC z przetwornikami D/S w cenie całego Node z modyfikacją. Do lepszych DAC w jak to nazwałeś "poważnych systemach" gdzie nierzadko sam DAC stanowi wartość znacznie przekraczającą całe urządzenie nie może się porównać. Jednak wydaje mi się że większość ludzi buduje swoje systemy na miarę swoich możliwości i potrzeb, więc "poważny system" to dosyć subiektywne stwierdzenie i dla każdego może oznaczać jednak coś innego. Dla jednych będzie to wartość 40 tyś, dla innych 100 tyś, a znajdą się tacy którzy gotowi są wydać więcej. Ludzkie wybory należy uszanować.
 14. @Aleko Z lampą to było zawsze udane połączenie.
 15. Może nie do końca modele o jakie jest pytanie, ale posiadam starszego Lyngdorfa SDAI-2175 razem z MA Silver 100 6G i dopiero zmiana na Lyngdorf'a pozwoliła zagrać im na prawdę dobrze jak na ich klasę a co ważniejsze pomimo braku odpowiedniej akustyki w pomieszczeniu ten zestaw jest bardzo bezpieczny. Gra poprawnie w całym zakresie, niczego nie wywyższa i nie kaleczy, więc jeśli spodobała Ci się seria Gold to mogę powiedzieć że połączenie MA i Lyngdorfa jest udane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.